Mobile

Roll and Ride

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Roll and Ride

Darmowy Automat do Gier Roll and Ride OnlineMaszyna do gry Roll & Ride jest grą hazardową z pieniędzmi i szybkimi samochodami jako motyw. Ten automat do gry znajdziesz na stronie PlayPearls i to Ty będziesz osobą, która ma wszystkie te samochody, tą która odwiedzać będzie popularne miejsca, a także będziesz mieć kogoś pięknego i powabnego u swojego boku.

Darmowy Automat do Gier Roll and Ride Online

 

Ta maszyna do gry stworzona została dla kogoś, kto kocha samochody, a także chciałby wygrać trochę pieniędzy. Ten automat do gry oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Symbole jakich możesz się spodziewać to Volkswagen Beetle, Mini oraz stare autobusy szkolne.

Aby rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie do gry, będziesz musiał postawić zakład zaczynając od 0.10 aż do 4.00 kredytów. Oznacza to, że najmniejsza wartość jaką można postawić to 20 dolarów, a największą jest aż 80 dolarów. W dodatku, przy każdym z rzędów zobaczysz numery od 1 do 20 i każda z nich to miejsce, gdzie będziesz mógł ustawić swoje wygrywające linie, jeśli chciałbyś zagrać tylko z kilkoma.

Wygrywające linie tej maszyny do gry są utrzymane w minimum, a inny przycisk jaki powinieneś zauważyć na ekranie gry to opcja automatycznego obrotu. Znajdziesz ją nad widżetem obrotu i właśnie to będzie robić. Opcja ta sprawi, że bębny będą ruszać się same, bez Twojej interwencji.

Samochody w tej maszynie do gry wyglądają naprawdę apetycznie w porównaniu do innych, ale większość z nich to klasyczne samochody. Tło stworzone zostało przez neonowo przystrojone miasto i ocieka ono wręcz światłem, przyciągająco i zachęcająco w samym środku nocy, w czasie, gdy ulice są w pełni Twoje i możesz jeździć tak szybko, jak tylko tego zapragniesz.

No comments

Leave a Reply