Mobile

Reel Gangsters

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Reel Gangsters

Darmowy Automat do Gier Reel Gangsters OnlineReel Gangster, maszyna do gry posiada 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii i bazuje ona na motywie gangsterskim z lat 1920. Ta gra posiada różne animacje oraz bonusową grę etapu 5. Ta gra posiada rundę darmowych obrotów, która oferuje szansę na wielkie wygrane za granie w regularniej grze. Główną nagrodą na tej maszynie do gry jest 10,000 monet. Wizualne aspekty tej gry mogą wyglądać kreskówkowo, podczas gry jazzowa nuta grana jest w tle.

Darmowy Automat do Gier Reel Gangsters Online

Ta maszyna do gry ustawiona jest na zewnątrz banku podczas nocy, a bank ten jest nowym celem naszych gangsterów. Ta gra posiada żywe logo na samej górze bębnów z każdej strony. Bębny posiadają czarne tło, a symbole są kreskówkowe oraz bardzo kolorowe. Posiadają one fuzję obrazków policyjnych oraz gangsterskich znaków. Możesz znaleźć takie ikony jak policyjną odznakę, worek wypełniony po brzegi pieniędzmi razem z parą kastetów. Ta gra posiada też różnych gangsterów i wśród nich jest tylko jeden który wygląda jak szef całej szajki, inny z kolei posiada broń, a trzecim jest czarująca dama która pali papierosa.

Ta maszyna do gry cechuje się opcją automatycznej rozgrywki podczas gdy ustawienia gry pozwalają użytkownikowi wyłączyć muzykę oraz animacje gry. Dziki symbol oferuje największe wygrane kiedy uda Ci się znaleźć 5 z nich. Dziki znak może również podmienić inne symbole w tej grze, poza dwoma znakami bonusowymi. Jeden z bonusowych symboli to sejf i musisz zdobyć aż 5 z nich jeśli chcesz aktywować bonus napadu na bank. Kolejnym z bonusowych symboli jest gazeta w starym stylu.

No comments

Leave a Reply