Mobile

Queen of Wands

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Queen of Wands

Darmowy Automat do Gier Queen of Wands OnlineMaszyna do gry Queen of Wands jest grą hazardową, która oferuje 40 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Można rozpocząć na niej rozgrywkę na stronie Playtech i wraz z nią możesz wygrać 1000x razy Twojego zakładu jako główna nagroda.

Darmowy Automat do Gier Queen of Wands Online

 

Ta maszyna do gry może zostać zmieniona za pomocą wyboru ilości wygrywających linii z jaką chcesz rozpocząć rozgrywkę, zaczynając od 1 aż do 40 linii. Zakład za linię wahać się będzie od 0.01 aż do 50 dolarów. Oznacza to, że zakład może wynosić od 0.40 dolarów aż do 2000 dolarów za każdy obrót. Wraz z układającymi się w stos dzikimi znakami, jest to możliwe aby zdobyć największą wygraną.

Nagroda w tej maszynie do gry zaczyna się od 5x razy za zdobycie trzech najmniej wartościowych ikon. Jest tutaj symbol kielicha, który oferować będzie aż 400x razy Twojego zakładu za zdobycie pięciu. Największa nagroda w tej grze hazardowej to 1000x razy i jest ona aktywowana za pomocą dzikiego symbolu na pięciu bębnach. Bonusowy znak aktywuje darmowe obroty jeśli pojawi się na 2, 3 lub 4 bębnie.

Symbole gry

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie namiot wróżki. Unikalne symbole, które są dostępne w grze, zapewniać będą mistyczną i tajemniczą atmosferę tej maszynie. Logo tego automatu do gry to bonusowy znak. Innymi symbolami są niebieskie fale, zielone drzewa, grzejące słońce, obrazek bazujący na tarocie oraz złote kielichy. Poza tymi znakami, reszta to znaki z kart do gry. Kiedy tylko symbole stworzą wygrywającą kombinację, będziesz mógł podziwiać ciekawą animację. Jest tutaj również dostępny tryb Turbo, który pozwoli Ci przyspieszyć rozgrywkę.

Darmowe obroty mogą zostać ponownie aktywowane za pomocą symboli logo pojawiających się w bonusowej mini-grze. Jednakże, ciężko jest dostać się do tego bonusu.

No comments

Leave a Reply