Mobile

Queen of Gold

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Queen of Gold

Darmowy Automat do Gier Queen of Gold OnlineQueen of Gold Slot jest tą grą, która daje Ci wielką szansę na obracanie bębnami jak egipska królowa. Ta gra z pewnością zabierze Cię do starożytnych czasów, gdzie Ty możesz dobrać się do bogactw jednej z wspaniałych cywilizacji. Dostaniesz szansę na znalezienie bogactw samodzielnie jeśli tylko uda Ci się zdobyć szansę na bonusowe opcje tej maszyny do gry.

Darmowy Automat do Gier Queen of Gold Online

 

Średnia zmienność tej maszyny wynosi 96,50 procent RTP i jest to stosunkowo imponujący zakres nagród na tabeli wypłat. Obracający muszą przebić się przez wiele rzeczy, zanim dadzą radę osiągnąć wielkie wygrane podczas rozgrywki na tej maszynie do gry. Ta gra posiada 25 wygrywających linii oraz jeden mnożnik na szóstym bębnie. To może podnieść poziom bazowej gry oraz Twoje wygrane mogą wynieść aż ponad 100x albo możesz zyskać bonusową rundę darmowych obrotów.

Z wieloma maszynami do gry z motywem ciężko jest dowiedzieć się który ze znaków jest warty więcej niż inne. Z wizualnej strony gry, Królowa Złota może przyciągnąć oko w porównaniu do innych gier i jest to dlatego, że jest ona zaprojektowana bardzo dobrze i zawiera ikoniczny obraz starożytnego Egipcjanina. Bardzo kolorowe bębny posiadają symbole, które pokazują bardzo potężną oraz piękną Kleopatrę. Innymi są zagadkowe egipskie bóstwa takie jak Horus, Bastet oraz Anubis. Są też inne symbole, które można znaleźć na ekranie podczas gry i zawierają one Niebieską Błyszczącą Piramidę oraz sarkofag samego Tutenchamona. Te znaki są także bonusowym symbolem oraz dzikim znakiem tej gry. Nawet jeśli ta gra wygląda nowocześnie i ostro, nie możesz zaprzeczyć, że ten motyw jest rodzajowy na pewnym poziomie.

No comments

Leave a Reply