Mobile

Precious Treasures

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Precious Treasures

Darmowy Automat do Gier Precious Treasures OnlinePrecious Treasures, maszyna do gry, jest grą która bazuje na podwodnym świecie, gdzie możesz znaleźć mityczne kreatury i która oferuje szansę na wygranie natychmiastowych nagród pieniężnych.

Darmowy Automat do Gier Precious Treasures Online

 

Ekran tej maszyny do gry posiada tło pokazujące niebieską wodę, które otoczone jest atramentową czernią. Są tutaj też malutkie, urocze bąbelki, które wznosić się będą ku powierzchni i będą one unosić się na wodzie. Jednakże, są też gwiazdki i pokazują one samego Trytona w towarzystwie dwóch syrenek.

Posejdon jest stały na bębnach tej maszyny do gry i posiada on swój trójząb, obserwując stalowym wzrokiem wyzywać będzie graczy, aby spróbowali dobrać się do jego bogactw. Posiada on ponadludzką siłę w swoich bicepsach. Poza tym, znajdziesz też dwie urocze, uwodzicielskie syreny za jego plecami i są one okryte w nic, tylko same muszelki.

Jest tutaj ośmiornica o długich odnóżach, której niektóre z macek będą zbliżać się do syren, podczas gdy niedaleko w wodzie unosić się będzie majestatyczny konik morski. Na bębnach, te same symbole będą wciąż wracać. Są tutaj rybki, żółwie, muszelki koncha, meduzy oraz skorupiaki. W tle tej maszyny do gry usłyszysz optymistyczną ścieżkę dźwiękową, a światło sprawi, że cała ta scena będzie wyglądać idealnie.

Syrena z ogonem w kolorze liliowym jest w tej grze hazardowej najwyżej opłacanym znakiem, a żółwia znajdziesz u dołu tabeli.

Cechy gry

Ta gra hazardowa cechuje się 5 bębnami i są one ustawione w układzie 5×3 z 15 wygrywającymi liniami. Gracz może zmienić to, jak dużo chciałby postawić zakładu za pomocą wyboru wartości z jaką chce grać na każdej z wygrywającej linii. Minimalny zakład może zostać ustawiony na 0.1 podczas gdy maksymalny wynosi 10.

No comments

Leave a Reply