Mobile

Pond Of Koi

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Pond Of Koi

Darmowy Automat do Gier Pond Of Koi OnlinePond of Koi, automat do gier bazuje w pewnym stopniu na podstawowych tradycjach maszyn do gier, jednak nie posiada ona żadnej wygrywającej linii. Ponieważ nie ma tutaj żadnej wygrywającej linii, jest to możliwe aby wygrać po każdym szóstym obrocie. Jednakże, wartość jaką wygrasz będzie zupełnie losowa.

Darmowy Automat do Gier Pond Of Koi Online

 

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę, nie powinieneś oczekiwać, że zobaczysz jakiekolwiek specjalne symbole w tej maszynie do gry takie jak bonusowe znaki czy dzikie symbole. Jednakże, każdy z symboli w tej grze hazardowej jest traktowany jak bonusowy symbol i to sprawia, że gra jest unikalna i oryginalna. Ta maszyna do gry posiada siedem symboli i za pomocą zrobienia każdego ze znaków bonusowym, właśnie w ten sposób ta gra została stworzona bez wygrywających linii. Symbole w tej maszynie do gry to rybki Koi w modzie lub w formie i to dodaje graczom lepsze wrażenia wizualne.

Symbole gry

Symbole posiadają własną skalę płatności, która jest dołączona na maszynie, jednakże, może to być dość oszałamiające od czasu do czasu. Aby wygrać powinieneś spróbować dopasować co najmniej pięć tych samych symboli. Ale, gra oferuje też darmowe obroty i to może pomóc zwiększyć wygrane.

W celu aktywowania rundy darmowych obrotów, musisz rozegrać pięć rund beż żadnych wygranych. Wtedy, darmowe obroty będą kontynuowane aż do czasu, gdy uda Ci się wygrać nagrodę pieniężną.

W tej maszynie do gry nie ma specjalnych symboli i bonusów, które możesz znaleźć w rundzie darmowych obrotów. Idea kryjąca się za rundą darmowych obrotów jest taka, że zawsze odejdziesz z jakąś nagrodą od czasu do czasu. Są tutaj cztery kontrole, obrót, automatyczna rozgrywka, kontrola zakładu oraz przycisk pomocy.

No comments

Leave a Reply