Mobile

Pirate Princess

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Pirate Princess

Darmowy Automat do Gier Pirate Princess OnlinePirate Princess, maszyna do gry, posiada 25 wygrywających linii razem z 5 bębnami. Jest to niesamowite połącznie dwóch ulubionych bohaterów z bajek dla dzieci: księżniczkę i piratów. Ta gra jest nostalgiczna i jest ona miejscem gdzie gracze są w stanie ponownie przeżyć swoją własną młodość, a później stać się księżniczką piratów podczas zdobywania szansy na wielkie wygrane. Gracze mogą złapać tutaj za butlę swojego ulubionego rumu aby go wypić i cieszyć się byciem księżniczką piratów w tej maszynie do gry.

Darmowy Automat do Gier Pirate Princess Online

 

Jako że motywem tej maszyny do gry są piraci, to jasne, że w tle zobaczysz drewniany statek na samym środku wielkiego oceany. Skrzynia skarbów oraz liny pomagają w utrzymaniu bębnów i mogą zacząć one spadać na ekran, który zadedykowany jest życiu pirackiej księżniczki. Dźwięki w tej maszynie do gry bardzo dobrze pasują do motywu tej gry i z pewnością przeniosą Cię one na środek wszechobecnej wody. Ta gra stała się niemalże pirackim niebem i wszystko jeśli chodzi o styl życia pirata zostało zaimplementowane i dobrze ukazane w tej maszynie do gry. Grafika jest w stanie osiągnąć taki efekt.

Specjalne symbole gry

Panel kontrolny w tej maszynie do gry możesz znaleźć u dołu jej ekranu i posiada ona turkusowo niebieskie tło. Ma to na celu oddzielenie ich od bębnów gry. Jeśli chcesz wygrać, powinieneś spoglądać w poszukiwaniu jednego symbolu, a mianowicie znaku armaty. Kiedy uda Ci się zdobyć 9 takich ikon, dostaniesz wtedy darmową grę. Kolejnym bonusowym znakiem tej gry jest symbol mapy. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, wtedy dostaniesz kratkę na której powinieneś wybrać jedną ikonę, jeśli Ci się uda wybrać odpowiednią, wtedy dostaniesz ogromną nagrodę.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!