Mobile

Patricks Pub

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Patricks Pub

Darmowy Automat do Gier Patricks Pub OnlineIrlandzki folklor pojawia się jako motyw w wielu maszynach do gry i teraz właśnie jest czas na grę hazardową zwaną Partrick’s Pub. Ten automat do gry posiada wszystko, co sprawia, że gra jest klasyczna, nawet jeśli nie jest to zbyt unikalne czy oryginalne.

Tło tej maszyny do gry ukazuje obraz irlandzkiego baru. Znajdziesz tutaj różne typy piwa w ich menu. Możesz wypić piwo prosto z butelki, lub też lane z beczki. Wszystko co powinieneś wiedzieć znajduje się w zasięgu wzroku w zielonym blasku tego baru i możesz z tego skorzystać. Są tutaj pierścienie latające ponad barem i zawierają one pewną ilość małych komend.

Darmowy Automat do Gier Patricks Pub Online

 

Ta gra trzyma się mocniej raczej klasycznego irlandzkiego wyglądu, a grafika tej maszyny do gry wygląda dużo lepiej i jest bardziej dopracowana w porównaniu do innych. Właściwie, to ten automat do gry wygląda dużo lepiej wśród innych.

Ta maszyna do gry jest nowoczesną grą hazardową oferującą 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii. Zasięg zakładu waha się od 0.20 aż do 100 za każdą turę. Gracz powinien użyć strzałek, które znajdują się na pasku komend, dzięki czemu będzie on mógł wybrać nowy zakład, jeśli będzie tylko chciał. Wygrywające linie w tej grze są stałe, jednakże, jest tutaj opcja maksymalnego zakładu z którą możesz grać. Ta gra posiada też tryb turbo oraz opcję automatycznej rozgrywki.

Symbole w tej maszynie do gry są klasykami takimi jak zielone cylindry, szczęśliwe kamienie oraz kufle z piwem. Z tymi symbolami gracze mogą wygrać ponad 750x Twojego zakładu. Innymi symbolami w tej grze hazardowej są klasyczne ikony kart do gry, a zmienność w tej grze sprawia, że łatwo trafić na małe wygrane od czasu do czasu. Musisz być gotowy na to, że Twoja rozgrywka będzie trwać przez długi czas.

 

No comments

Leave a Reply