Mobile

Monte Carlo Jewels

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Monte Carlo Jewels

Darmowy Automat do Gier Monte Carlo Jewels OnlineJest to ciężka sprawa, znaleźć kogoś, kto będzie w stanie powiedzieć „nie”, widząc błyszczące nęcące klejnoty i drogocenne kamienie, lub też wielkie skarby. Właśnie dlatego ta maszyna do gry, Monte Carlo Jewels, powoli staje się prawdziwym hitem.

Darmowy Automat do Gier Monte Carlo Jewels Online

 

Ta gra hazardowa cechuje się 20 wygrywającymi liniami wraz z dwiema bonusowymi rundami, które pomogą wprowadzić więcej ekscytacji do rozgrywki, niezależnie od tego, kto będzie grać.

Cechy gry

Kiedy otworzysz już ekran tej maszyny do gry, od razu zostaniesz obrzucony złotem i klejnotami dominującymi na ekranie. Będziesz musiał nauczyć się jak otwierać różne sejfy w tej grze hazardowej, które wypełnione będą po brzegi różnymi skarbami, leżącymi poza granicą wszelkiej wyobraźni. Aby rozpocząć, będziesz musiał rozwikłać kod za pomocą ustawienia zakładu z jakim będziesz chciał grać. Podstawowy zakład powinien zaczynać się od 0.01, podczas gdy maksymalny wynosi aż 2 za każdą z wygrywających linii. Wraz z 20 wygrywającymi liniami, maksymalny zakład, jaki uda Ci się tutaj postawić, to 40 kredytów. Dzięki takiemu niskiemu zakładowi, jest to możliwe dla każdego gracza aby przetestować na czym właściwie polega prawdziwe bogactwo.

Symbole gry

Będziesz mógł wybrać ilość wygrywających linii z którą będziesz chciał grać i postawić na nich zakład, lub możesz też pójść na całość i postawić wszystko co masz. Jeśli będziesz chciał tak zrobić, możesz skorzystać z opcji MAX BET, która ustawi Twój zakład na maksimum. Wraz z funkcją automatycznej rozgrywki, nie będziesz musiał spędzać większości swojego czasu na ustawianiu i dopasowywaniu wszystkiego.

Klejnoty w tej maszynie do gry będą posiadać staromodny styl i będą one ulepszone za pomocą formatu 3x4x5x4x3. Znaki z kart do gry w tej grze hazardowej są niezwykle jasne, a innymi symbolami są niesamowicie cenne topazy, diamenty, złote zegarki wśród innych klejnotów, jakie możesz znaleźć na ekranie.

No comments

Leave a Reply