Mobile

Mirror Magic

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mirror Magic

Darmowy Automat do Gier Mirror Magic OnlineMirror Magic jest całkiem prostą darmową maszyną do gry która posiada 5 bębnów, 10 wygrywających linii oraz 3 rzędy. W Mirror Magic, będziesz mógł aktywować darmową rundę gry za pomocą odblokowania 3 lub więcej magicznych luster i zdobyć 10 darmowych gier. Lustro wybierze specjalny symbol, przed tym, jak bonusowa gra się rozpocznie. W razie gdyby pojawiła się szansa stworzenia wygrywającej kombinacji ze specjalnymi symbolami, rozwiną się one i pokryją kompletnie bębny, które będą tworzyć dużo więcej wygrywających kombinacji. Magiczne lustro będzie działać tutaj jako dziki symbol w tym kasynie online. Wraz z magiczną mocą tego lusterka, będzie mógł on zastąpić jakikolwiek symbol w tej grze.

Darmowy Automat do Gier Mirror Magic Online

 

Jest to darmowa gra hazardowa online, która działać będzie na jakimkolwiek gadżecie takim jak laptop, tablet lub komputer, dzięki kodowaniu HTML5, i nie będzie ona wymagać żadnych wtyczek typu flasz. Dostaniesz do dyspozycji 25 wygrywających linii, które rozdystrybuowane będą w 5 zestawach na ekranie gry. Stosunek do wygrywających linii to 0.2. Jednak, jedną z wad tej gry hazardowej jest to, że jest tutaj darmowa wersja demonstracyjna oraz jest też dostępna płatna wersja. W darmowej wersji demonstracyjnej nie zobaczysz tak wielu symboli oraz innych bonusów.

W tle tej maszyny do gry zobaczysz zamek, który będzie dawać lekko straszną atmosferę tej grze. Różne symbole będą zawierać jednorożca, magiczne różdżki, latające dywany, alfanumerale, magiczne kanistry z miksturami oraz wiele innych. Są tutaj dwa bonusowe znaki w tej darmowej grze hazardowej. Dwa bonusowe symbole to dwa magiczne lustra, które wyglądają identycznie. Jeśli uda Ci się zdobyć 5 dzikich symboli na aktywnej wygrywającej linii, wtedy na pewno staniesz się bogatym człowiekiem, ponieważ zdobędziesz główną nagrodę aż 10,000$.

No comments

Leave a Reply