Mobile

Minotaurus

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Minotaurus

Darmowy Automat do Gier Minotaurus OnlineMaszyna do gry Minotaurus oferuje 5 bębnów i 10 wygrywających linii. Bazuje ona na mitologicznej kreaturze, która miała głowę byka i ciało człowieka. Według wierzeń błądził on po labiryncie, który został skonstruowany przez bogów z greckiej mitologii.

Ta gra hazardowa różni się od innych, zwykłych gier i posiada ona unikalne cechy, w szczególności jej dziki bonus.

Darmowy Automat do Gier Minotaurus Online

 

Ta darmowa gra hazardowa dzieje się w labiryncie i posiada ona całkiem tajemniczą atmosferę. Całość motywu dopełniać będą straszne dźwięki w tle, które zostały stworzone artystycznie. Ta gra hazardowa bazuje na wysokiej zmienności, a jej wygrywające linie są stałe. Nie ma tutaj żadnej potrzeby na dopasowywanie wygrywających linii, a gracz może rozpocząć zakład od 1 aż do 100 monet oraz zmienić wartość od 0.01 aż do 5 kredytów za każdą.

Ta maszyna do gry oferuje grę ryzyka i będzie ona dostępna z każdą wygraną. Jeśli będziesz chciał podwoić swój zakład, będziesz musiał nacisnąć przycisk hazardu. To zabierze gracza głębiej w ciemną jaskinię. Jeśli Tezeuszowi uda się zabić potwora, na maszynie pojawi się przepiękna bogini. Jeśli na końcu jaskini zobaczysz Minotaura, wtedy przegrasz.

Bonusy i symbole

Największa ilość monet jaką będziesz w stanie wygrać na tej maszynie do gry to 1,000 monet. To oznacza, że Twój zakład za każdą z linii wynosi 1 monetę. Jednakże, nie powinieneś spodziewać się zobaczyć bonusowego znaku w tej grze hazardowej. Dzikim symbolem rozgrywki jest sam Minotaur i będzie on w stanie zastąpić inne symbole na bębnach.

No comments

Leave a Reply