Mobile

Mafia Story

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mafia Story

Darmowy Automat do Gier Mafia Story OnlineMaszyna do gry Mafia Story jest grą hazardową idealną dla Ciebie jeśli tylko jesteś fanem filmów noire wraz z tańcami jakie tam znajdziesz. Będziesz musiał dołączyć do gangu i spróbować wygrać ryzykowną grę w tym automacie. Jednakże, jeśli Twój napad stałby się fiaskiem, będziesz musiał liczyć się z późniejszymi konsekwencjami. Musisz więc myśleć szybko i logicznie, tak, aby odpowiednio wykonać swoją robotę.

Darmowy Automat do Gier Mafia Story Online

 

W tej maszynie do gry możesz spodziewać się zobaczyć zmysłowe kobiety, brutalnych policjantów, pogrzeb oraz cwanych morderców do wynajęcia. Ta gra hazardowa stworzona przez PlayPearls bazuje na 5 bębnach i powinieneś spodziewać się zobaczyć, że akcja może stać się dzika i brudna.

Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał ustawić zakład za każdą z wygrywających linii. Będziesz musiał klikać na wartość aż do momentu w którym zobaczysz tą ilość, jaką chciałbyś postawić. Zakład może rozpocząć się od 0.10 aż do 4.00. Wartość ta może zostać postawiona na każdą z wygrywających linii jaka jest aktywna i to zależy właśnie od Ciebie, aby to ustawić odpowiednio zakład i linie przed tym, jak klikniesz przycisk obrotów.

Kontrola w tej maszynie do gry jest bardzo prosta i przyjemna, co sprawia, że rozgrywka staje się łatwa dla wszystkich graczy chętnych rozpocząć rozgrywkę. Największa nagroda jaką każdy z graczy może wygrać to 1200 kredytów. Aby zdobyć tą wygraną, powinieneś spróbować dostać 5 symboli Ojca Chrzestnego. Najniżej opłacany symbol to dymiący pistolet, jest to jednak też bonusowy znak gry. Wraz z nim, wygrasz 40 kredytów, ale zapewnia też on 40 obrotów. Oznacza to, że nawet jeśli nie wygrasz z nim zbyt wiele pieniędzy, darmowe obroty stanowczo zwiększą Twoją szansę na takową nagrodę.

No comments

Leave a Reply