Mobile

Mafia Story

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Mafia Story

Darmowy Automat do Gier Mafia Story OnlineMaszyna do gry Mafia Story jest grą hazardową idealną dla Ciebie jeśli tylko jesteś fanem filmów noire wraz z tańcami jakie tam znajdziesz. Będziesz musiał dołączyć do gangu i spróbować wygrać ryzykowną grę w tym automacie. Jednakże, jeśli Twój napad stałby się fiaskiem, będziesz musiał liczyć się z późniejszymi konsekwencjami. Musisz więc myśleć szybko i logicznie, tak, aby odpowiednio wykonać swoją robotę.

Darmowy Automat do Gier Mafia Story Online

 

W tej maszynie do gry możesz spodziewać się zobaczyć zmysłowe kobiety, brutalnych policjantów, pogrzeb oraz cwanych morderców do wynajęcia. Ta gra hazardowa stworzona przez PlayPearls bazuje na 5 bębnach i powinieneś spodziewać się zobaczyć, że akcja może stać się dzika i brudna.

Aby rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał ustawić zakład za każdą z wygrywających linii. Będziesz musiał klikać na wartość aż do momentu w którym zobaczysz tą ilość, jaką chciałbyś postawić. Zakład może rozpocząć się od 0.10 aż do 4.00. Wartość ta może zostać postawiona na każdą z wygrywających linii jaka jest aktywna i to zależy właśnie od Ciebie, aby to ustawić odpowiednio zakład i linie przed tym, jak klikniesz przycisk obrotów.

Kontrola w tej maszynie do gry jest bardzo prosta i przyjemna, co sprawia, że rozgrywka staje się łatwa dla wszystkich graczy chętnych rozpocząć rozgrywkę. Największa nagroda jaką każdy z graczy może wygrać to 1200 kredytów. Aby zdobyć tą wygraną, powinieneś spróbować dostać 5 symboli Ojca Chrzestnego. Najniżej opłacany symbol to dymiący pistolet, jest to jednak też bonusowy znak gry. Wraz z nim, wygrasz 40 kredytów, ale zapewnia też on 40 obrotów. Oznacza to, że nawet jeśli nie wygrasz z nim zbyt wiele pieniędzy, darmowe obroty stanowczo zwiększą Twoją szansę na takową nagrodę.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!