Mobile

Leprechaun Tales

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Leprechaun Tales

Darmowy Automat do Gier Leprechaun Tales OnlineJest to jedna z najlepszych gier hazardowych, które wyszły spod utalentowanej ręki drużyny Genesis Gaming, która oferuje 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Tak, wiemy, że ilość wygrywających linii może wydawać się mniejsza niż w innych darmowych maszynach do gry, jednak nie oznacza to, że wygrane będą pojawiać się w mniejszej ilości. Symbole zawierają zielone i złote znaki z kart do gry oraz inne symbole, włączając pijanego mężczyznę.

Jest tutaj pewna ilość darmowych i bonusowych rund dostępnych w tej darmowej grze hazardowej, jednak będziesz musiał więcej działać. Podstawowa rozgrywka jest taka, że dostaniesz koło fortuny i Twoim zadaniem będzie obrócenie go i czekanie na to, gdzie wyląduje strzałka. Klin, na który wyląduje strzałka, zostanie Twoją nagrodą. Będziesz mógł zdobyć 30 obrotów oraz 5x razy mnożnik.

Darmowy Automat do Gier Leprechaun Tales Online

 

Minimalny zakład jaki możesz postawić to 0.25$, a maksymalny zakład wynosi aż 250$. Bonusowy symbol w tej darmowej grze hazardowej będzie pokazany jako garniec ze złotem. Jeśli uda Ci się zdobyć co najmniej trzy z garnców ze złotem, wtedy uda Ci się aktywować bonusową rundę w której zobaczysz darmowe koło fortuny. Będzie ono oferować Ci mnożniki i darmowe obroty, które mnożyć będą się o 3x, 4x oraz 5x.

Główne tło tej maszyny posiada zielony kolor, ale jednym z głównych wad w tej darmowej maszynie do gry jest fakt, iż posiada ona zbyt wiele symboli kart do gry i niewiele animacji. Jeśli lubisz jednak Leprikony i gry fantastyczne, w takim razie ta maszyna do gry jest jedną z tych, którą powinieneś wypróbować. Kliknij tylko na przycisk „Play Now” i rozpocznij rozgrywkę natychmiastowo. Zabierze Cię on do bezpiecznego kasyno online. Jest to unikalna cecha tej gry hazardowej.

No comments

Leave a Reply