Mobile

Lady Luck

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Lady Luck

Darmowy Automat do Gier Lady Luck OnlineSzczęście odgrywa główną rolę jeśli chodzi o rozgrywki na maszynie do gry i ta gra stawia wygraną przed wszystko inne, oraz zaprasza Cię do zaryzykowania wszystkiego co masz, aby wygrać wiele. Ta darmowa maszyna do gry bazuje na klasycznym kasynie i zlewa się ona z klasycznym uniwersum wraz z wpływem chińskiego motywu, w celu stworzenia unikalnej atmosfery sławnego na całym świecie Macau kasyna.

Darmowy Automat do Gier Lady Luck Online

 

Gra ta szczyci się najlepszymi i najwyższej klasy jakością grafiki, co sprawia, że ta maszyna jest całkiem realistyczna. Nawet jeśli ta gra posiada klasyczny motyw, a przejrzysta jakość grafiki oferowana przez tą maszynę jest pierwszym krokiem w stronę stanowczo wielkiej poprawy. Maszyna do gry Lady Luck stara się podtrzymać wszystko klasycznie, a przyciski komend znajdziesz niedaleko bębnów i są one wyraźne wystarczająco dla każdego z graczy.

Ta gra posiada 3 bębny razem z jedną wygrywającą linią, która przecina je poziomo. Każda z wygrywających kombinacji co najmniej 3 symboli, która wyląduje na wygrywającej linii będzie aktywować nagrodę pieniężną, którą szczęśliwi gracze od razu wygrają. Przed rozpoczęciem rozgrywki, powinieneś najpierw wybrać wartość monety oraz numer monet z jakim chcesz grać na tych bębnach. Jeśli grasz z większą ilością monet, możesz mieć szansę na wygranie dużo większych nagród.

Najczęstszymi symbolami tutaj są statuetki, koniczyny, biedronka oraz konik polny. Nagrody wahają się tutaj zaczynając od 5 aż do 60 kredytów. Według numeru monet jakie chciałbyś zaryzykować, możesz zmieszać ze sobą koniczynę, biedronkę oraz konika polnego i wciąż wygrać. Potrójna siódemka, złota moneta, koń oraz garniec wypełniony złotem są rzadkimi symbolami i mogą one aktywować naprawdę wielkie wygrane.

No comments

Leave a Reply