Mobile

Jewellery Store

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Jewellery Store

Darmowy Automat do Gier Jewellery Store OnlineMaszyna do gry Jewellery Store jest grą która posiada jasne kolory i dominują w niej bogate czerwienie, połyskujące kamienie szlachetne w bieli, zieleni oraz niebieskie i złote odcienie. Sama nazwa tej maszyny do gry sugeruje, że została ona zaprojektowana tak aby wyglądać jak sklep jubilerski, a wszystko w niej zostało przepięknie udekorowane szczegółami. Ten sklep posiada lekko orientalny wygląd, podczas gdy pierwsze wrażenie jest zwiększane przez design pewnych symboli.

Darmowy Automat do Gier Jewellery Store Online

 

Kamienie szlachetne będą obracać się na 5 bębnach oraz 10 wygrywających liniach tej gry hazardowej. Wartość jaką można tutaj wygrać będzie w pełni zależeć od tego, jaki klejnot znajdziesz na wygrywającej linii. Będziesz mógł tutaj znaleźć zielonego smoka, który nagradzać będzie bonusem takim jak dziki znak wraz z ponownym obrotem.

Ta gra hazardowa nie musi być ściągana, a zakłady będą zaczynać się od 0.10 monet aż do 100.00. Wszystkie wygrywające linie są tutaj aktywne i nie ma możliwości zmiany ani decyzji o ilości aktywnych wygrywających linii.

Symbole gry

Tabela wypłat będzie pokazywać listę różnych klejnotów wraz z ich wartościami. Jest tutaj zielony szmaragd wraz z pomarańczowym bursztynem które mają mniejszą wartość, diamentowy pierścionek, który jest udekorowany przez emblemat tygrysa i wygląda on bardzo wygodnie i seksownie. Tiara która posiada zielone podświetlenia wypłaca więcej, podczas gry najwyżej opłacanym symbolem jest kilkukolorowy pierścionek.

Możesz znaleźć tutaj ukryte niespodzianki w tym sklepie jubilerskim i niektóre z nich są aktywowane przez zieloną statuę smoka, który jest dzikim symbolem tej maszyny do gry. Dziki znak może również zwiększyć się na bębnach maszyny tam gdzie wyląduje, tak, aby mógł on skompletować więcej wygrywających kombinacji.

No comments

Leave a Reply