Mobile

Irish Charms

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Irish Charms

Darmowy Automat do Gier Irish Charms OnlineIrish Charm, maszyna do gry, jest w całości o czterolistnych koniczynkach, podkowach, garncach wypełnionych po brzegi złotem oraz leprikonach. Ta gra posiada trzy bębny i to właśnie one oferują nieskończoną zabawę. Aby wygrać musisz zdobyć siódemki po kolei. Jeśli jednak nie możesz doczekać się, póki nie utworzy się kombinacja, wtedy powinieneś ustawić funkcję automatycznej rozgrywki, która może zostać ustawiona aż do 1,000 obrotów.

Podstawowe dźwięki tej maszyny do gry posiadają drobne serie ćwierkania oraz wysokich dźwięków. Nawet jeśli nie jest to zbyt irlandzkie, jest to retro oraz wręcz emanuje atmosferą 8-bitową, która może wywołać nostalgiczne uczucia u każdej z osób, która grała wcześniej w gry arkadowe. Poza tymi 3 bębnami na maszynie, są też 3 wygrywające linie z zakładem za linię, który może zostać ustawiony od 0.01 aż do 5 co obrót. Maksymalny zakład tej gry to 15.00.

Darmowy Automat do Gier Irish Charms Online

 

Absolutnie najlepszą rzeczą o tej grze jest to, że nie wymaga ona posiadania oddzielnej tabeli wypłat. Wszystkie informacje znajdziesz na bębnach, po lewej stronie ekranu gry. Nie musisz męczyć się i mieszać w czymkolwiek w poszukiwaniu wszystkich pobocznych menu gry. Wszystko co musisz zrobić, to spojrzeć na jedną ze stron bębnów i dowiedzieć się co jest gorące a co nie w tej maszynie do gry. Ta gra rozpoczyna się z symbolem kufla z piwem i nagradza on wygranymi za jeden i nawet za dwa symbole na wygrywających liniach.

I Ty możesz sporo wygrać, jeśli uda Ci się zdobyć trzy wygrane na bębnach maszyny. Kiedy zdobędziesz kufle z pokrywą wypełnione piwem, dostaniesz 10 kredytów, jak uda Ci się zdobyć kapelusz leprikona, dostaniesz aż 15 kredytów, a jeśli trafisz na koniczynki, zdobędziesz 25 kredytów. Jeśli uda Ci się trafić na garniec ze złotem, wygrasz za niego aż 200 kredytów.

No comments

Leave a Reply