Mobile

Hunters Spirit

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Hunters Spirit

Darmowy Automat do Gier Hunters Spirit OnlineMaszyna do gry Hunter’s Spirit jest grą hazardową, która da Ci szansę abyś mógł złapać w rękę ostrą jak brzytwa włócznię i dobrej jakości buty na wędrówkę, odpowiednie narzędzia na polowanie. Możesz też wziąć ze sobą toporek, aby dołączyć do starych Indian.

Darmowy Automat do Gier Hunters Spirit Online

 

Wioska którą zobaczysz będzie pełna wilków o stalowych oczach, które grasować będą na tej ziemi, a na niebie zobaczysz potężnego orła przecinającego błękit. Jednakże, powinieneś wiedzieć, że nie można ich zabijać, ponieważ każde z nich ma moce uzdrawiania, a także mogą zapewnić Ci sukces i dostatek. Będziesz wszak polować na ogromne bizony z nadzieją, że uda Ci się trafić włócznią prosto w serce, jak to działało u starych plemion indiańskich, a wtedy Twoi ludzie będą mogli pożywić się jego mięsem i okryć jego skórą.

Cechy gry

Rdzenni Amerykanie wierzyli w to, że polowanie posiada wyższe, duchowe znaczenie, a odbieranie zwierzętom życia pozwoli na kontynuowanie kręgu życia. Powinieneś zacząć więc polowanie na 5 bębnach tej maszyny do gry, każdy z bębnów oddzielony patykami bambusa, które zostały powiązane ze sobą skórami zwierząt, a także zobaczysz 3 rzędy na których będą pojawiać się symbole. Twoim celem w tej grze hazardowej jest zdobycie pasujących do siebie symboli, zaczynając od lewej strony aż do prawej, z pomocą 20 stałych wygrywających linii. Minimalny zakład w tej maszynie do gry to 0.20 kredytów, a maksymalny wynosi aż 100 kredytów.

Symbole gry

Ta maszyna do gry posiada 12 symboli na swojej tabeli wypłat. Każdy z symboli został stworzony tak, aby wyglądać na drewniany, a tu i ówdzie zobaczysz też powiązane na nich zwierzęce skóry. Poza normalnymi znakami z kart do gry, są tutaj zakrzywione, żółte dzioby, potężne orły, majestatyczne skrzydła, całe hordy bizonów, włócznie oraz wilki.

No comments

Leave a Reply