Mobile

Honey Money PariPlay

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Honey Money PariPlay

Darmowy Automat do Gier Honey Money PariPlay OnlineMaszyna do gry Honey Money będzie wymagać od Ciebie dopasowania różnych symboli do siebie, jeśli chciałbyś zdobyć nagrodę pieniężną.

Darmowy Automat do Gier Honey Money PariPlay Online

 

Możesz rozpocząć rozgrywkę w tej grze zaraz po tym, jak wybierzesz ilość zakładu z jakim chciałbyś grać. Może to być od 0.10 aż do 10.00. W tej grze znajdziesz dwa rzędy, gdzie tam znajdziesz 8 plastrów miodu działających jako rząd. W tej grze, będziesz musiał wybrać komórkę na górze, oraz kolejną na dole, aby móc sprawdzić, czy pasują one do siebie. Kiedy uda Ci się już zdobyć literki, które pokażą słowo Honey, będziesz w stanie zdobyć w najlepszym z wypadków 1x aż do 50x. Jeśli dopasujesz do siebie M, ul lub kwiatek, dostaniesz wtedy wypłatę, która wynosić będzie 100x, 200x lub nawet aż do 1000x Twojego postawionego zakładu. Dopasowanie do siebie dwóch symboli gwiazdy da Ci najlepszą wygraną w tej maszynie, możesz cieszyć się mnożnikiem swojego zakładu od 10,000x aż do 100,000x.

Cechy gry

Ta gra posiada przycisk tasowania, co oznacza, że będziesz mógł sobie pomieszać komórki w tej maszynie do gry i są tutaj dwie komórki pamięci w lewej górnej części ekranu i tutaj właśnie możesz zobaczyć swoje ostatnie wybory w tej grze. Jest tutaj przycisk, którego możesz użyć aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie po ostatniej z gier. Z pewnością będziesz chciał, aby wszystko w tej maszynie wciąż bzyczało. Honey Money może być jedną z najsłodszych gier w jakie kiedykolwiek zagrałeś. Możesz znaleźć tutaj sekcję kart zdrapek w tej maszynie do gry.

Główną wygraną w tej maszynie do gry jest 100,000 tysięcy, sam ul wart jest tutaj 10,000 dolarów, kwiatek oferuje wygraną 2,000, literka M wypłaca 1000, literka Y wypłaca 500, literka E wypłaca 50 dolarów, O warte jest 20 dolarów, a literka H oferuje 10 dolarów.

No comments

Leave a Reply