Mobile

Hells Bars

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Hells Bars

Darmowy Automat do Gier Hells Bars OnlineMaszyna do gry Hells Bars jest grą hazardową, która koncentruje się na motywie piekła. Ta kasyno gra posiada w sobie kuszące bonusy, takie jak dzikie symbole, nielimitowana bonusowa gra ryzyka oraz opłacalny tajemniczy symbol. Grafika w tym automacie do gry jest w 3D, a maksymalna nagroda w formie kredytów to aż 500,000.

Darmowy Automat do Gier Hells Bars Online

 

Nazwa tej maszyny do gry będzie pokazana w płonących literach, a na całym ekranie będziesz mógł zobaczyć ogień i dym. W tle będą również pokazane rogi diabła, nie uświadczysz w tej maszynie do gry żadnych aniołków ani aureoli. Główny ekran nie jest tak mroczny, jak gracze mogliby się spodziewać. Ta gra hazardowa jest dość jasna i posiada zbyt jasno błyszczące owoce takie jak cytryny, wiśnie, pomarańcze oraz śliwki. Wraz z jasnymi kolorami, kontrastującymi z ciemnymi odcieniami, wszystko będzie jednak współpracować. Piekło w tej grze hazardowej zostało też zaprezentowane w odpowiedni sposób.

Dziki znak w tej maszynie do gry to rogi, są one też najwyżej opłacanym symbolem w grze. Ta gra hazardowa nie posiada jednak bonusowego symbolu, ale tajemniczy znak, który reprezentowany jest przez zielone kości do gry. Tajemniczy symbol oferuje 3 losowe nagrody, których wygrana waha się od 500x razy aż do 10,000x razy.

Ta maszyna do gry bazuje na 27 wygrywających liniach, a ich ilość nie może zostać zmieniona, ponieważ są one stałe. Gracz może jednak zdecydować o tym, jak wiele chciałby postawić zakładu, który waha się od 0.50 aż do 20 monet. Kiedy wielkość zakładu się zmieni, wtedy wartości na tabeli wypłat również ulegną zmianie.

Ta maszyna do gry oferuje również opcję automatycznej rozgrywki, gracz może też wyłączyć muzykę w grze korzystając ze skrótów klawiszowych, a także sprawdzić historię gry.

No comments

Leave a Reply