Mobile

Groovy Automat

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Groovy Automat

Darmowy Automat do Gier Groovy Automat OnlineMaszyna do gry Groovy Automat jest grą hazardową, która bazuje na klasycznym motywie owoców i stworzona została przez zespół z Casino Technology. Deweloperzy stworzyli kilka dodatkowych dostosowań, aby lepiej pasowały do tej rozgrywki.

Darmowy Automat do Gier Groovy Automat Online

 

Tło tej maszyny do gry ustawione jest w hali koncertowej, albo w klubie. To tło wygląda niczym występ na żywo, możesz zobaczyć tańczący i podrygujący tłum oraz światła reflektora. Jednakże, nic się tutaj nie rusza. Będziesz mógł zobaczyć widzów, którzy dobrze się bawią, wraz z cieniami, które pokazane są naprzeciwko jasnych reflektorów. Schemat kolorów w tej maszynie do gry to fioletowy, niebieski, czarny oraz ogólnie ciemne odcienie. Bębny są wyraźne i metaliczne, jednak w jakiś sposób gładkie. Muzyka użyta w tej grze hazardowej nie jest współczesna, ale będzie sobą przynosić wspomnienie muzyki z lat 1980, co daje całości tej maszyny do gry retro atmosferę.

Ta maszyna do gry oferuje swoim graczom 5 bębnów oraz 5 wygrywających linii, a gracz będzie musiał rozpocząć rozgrywkę od wyboru tego, jak chciałby grać, dopasowując kredyty z którymi zacznie obracać bębnami.
Wygrywająca kombinacja zawiera w sobie trzy symbole, lub nawet więcej, na aktywnej wygrywającej linii. Są tutaj odpowiednie nagrody pieniężne, które zostaną aktywowane, jeśli uda Ci się zdobyć wygrywającą kombinację. Wygrana może zostać oddana w ręce losu w hazardowej mini-grze, która może zapewnić graczowi mnożnik, jeśli uda mu się zgadnąć odpowiednią kartę.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od wiśni, śliwek, arbuzów, czerwonych jabłek, pomarańczy oraz cytryn. Symbol dolara jest podstawowym znakiem i można go znaleźć na niebieskim tle. Innymi symbolami są złota moneta oraz czterolistna koniczynka, która może zapewnić graczom sporą dawkę szczęścia w postaci nagrody. Moneta działa w tej maszynie do gry jako bonusowy symbol.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!