Mobile

Golden Shot

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Golden Shot

Darmowy Automat do Gier Golden Shot OnlineMaszyna do gry The Golden Shoot jest grą hazardową online, dostępną na stronie deweloperów Fugaso. Cechuje się ona 5 bębnami, 20 wygrywającymi liniami oraz trzema symbolami na każdym z bębnów. Wygrywające linie w tej grze są stałe, co znaczy, że nie można ich zmienić. Zakład może zostać ustawiony od jednego centa aż do jeden euro za każdą linię. The Golden Shoot posiada podstawowe symbole, podczas gry dziki znak w tej maszynie do gry posiada unikalną cechę bonusową. Innymi opcjami jakich możesz się spodziewać są darmowe obroty, wypłaty oraz dodatkowe bonusy i główna nagroda.

Darmowy Automat do Gier Golden Shot Online

 

Wygrana będzie aktywowana w miejscu, gdzie zobaczysz co najmniej trzy takie same symbole. Kombinacje zaczynają się na pierwszym bębnie po lewej stronie. Jest to możliwe, aby zdobyć kilka wygranych przy tylko jednym obrocie. Jednakże, tylko największa wygrana będzie brana pod uwagę. Wygrane będą kalkulowane korzystając z zakładu za każdą z wygrywających linii, a później jest mnożony przez indeks zawarty w uformowanej wygrywającej kombinacji.

Ta maszyna do gry nie posiada opcji hazardowej, dlatego każda z Twoich wygranych będzie mogła zostać natychmiastowo przelana do balansu Twojego konta.

Symbole gry

Kiedy gra się już otworzy, zabierze gracza do strzelnicy. Pole będzie poruszać się w tle, a po jednej ze stron będziesz mógł zobaczyć śpiącego strażnika. Cele w tej maszynie do gry zostały stworzone w stylu rodem z legendy o Robin Hoodzie, podczas gry inne kształty będą powieszone na bębnach gry. Robin Hood jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i będzie on zastępować inne symbole. Jeśli chodzi o darmowe obroty, gracz będzie mógł cieszyć się od 7 aż do 50 darmowych obrotów. Wygrana monety oferuje natychmiastową wypłatę, a torba z niespodziankami posiada pewną nagrodę, która wybrana będzie losowo.

No comments

Leave a Reply