Mobile

Golden Farm

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Golden Farm

Darmowy Automat do Gier Golden Farm OnlineMotywem tej maszyny do gry są nagradzane złotem warzywa i zwierzęta hodowlane. Tło tej maszyny do gry posiada takie rzeczy jak płotki, wielkie, rozległe pola, wiatraki oraz domki. Symbole jakie znajdziesz w tej grze hazardowej zawierają robotnika rolnego, warzywa, krowy, świnki oraz koguty.

Darmowy Automat do Gier Golden Farm Online

 

Grafika tej maszyny do gry jest bardzo schludna, a replikowane bębny, które cechować się będą układającymi się w stos symbolami zwiększają szansę na zdobycie wygranej. Ta maszyna do gry posiada również bonus ponownych obrotów wraz z gratisami. Praca na farmie nigdy nie była tak zabawna.

Symbole gry

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mógł też usłyszeć migotliwą muzykę oraz dźwięki pochodzące z farmy, które pojawiać będą się w tle gdzie krowy będą muczeć, a ptaki będą wesoło śpiewać i ćwierkać. Tak rustykalna atmosfera również może dodać sporą dawkę zabawy do Twojego życia na farmie. Wypłaty w tej maszynie do gry są bardzo hojne, podczas gry dziewczyny z farmy są najwyżej opłacanym symbolem gry.

Innymi symbolami w tej grze hazardowej są kaczka, kogut, świnia, krowa oraz koza. Owoce oraz warzywa są symbolami, które nie wypłacają tak dużo jak wyżej wymienione. Są nimi jabłka, gruszki, dynia piżmowa, dynia oraz pomidory. Każdy jeden z nich jest świeżej produkcji i każdy ma na swoim środku wstążkę wygranej.

Podczas rozgrywki będziesz musiał się rozglądać za chłopakiem z farmy. Ten symbol w maszynie do gry jest dzikim znakiem i będzie on zastępować wszystkie inne symbole w celu zdobycia lepszej wygranej. Jeśli uda Ci się zdobyć 3 chłopaków z farmy za jednym razem, wtedy dostaniesz dziki znak układający się w stos i będziesz mógł cieszyć się ponownym obrotem.

Cechy gry

Ta maszyna do gry cechuje się 5 bębnami i 25 liniami. Gracz może skorzystać z funkcji automatycznej rozgrywki.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!