Mobile

Golden 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Golden 7 Fruits

Darmowy Automat do Gier Golden 7 Fruits OnlineGolden 7 Fruits jest maszyną do gry online gdzie masz sporą szansę na wymianę soczystych, świeżych owoców na czyste złoto. Musisz poczekać na te kolorowe owoce, aby stały się dojrzałe na tych 5 bębnach z 3 rzędami, oraz aż do 20 wygrywającymi liniami, wtedy dostaniesz szansę na zobaczenie na przykład melona, wisienek oraz pomarańczy zamieniających się w złoto.

Darmowy Automat do Gier Golden 7 Fruits Online

 

Gracz musi spróbować zdobyć 5 pasujących do siebie symboli na wygrywającej linii. Jest to ważne, że kombinacja tych symboli znajdzie się wśród 20 różnych możliwości wygranych i powinna zaczynać się od lewej strony do prawej. Wygrywająca kombinacja powinna zaczynać się na pierwszym z bębnów maszyny po lewej stronie i powinna ona posiadać pasujące do siebie symbole razem z wygrywającą linią bez żadnych przerw stworzonych przez inne symbole gry. Kiedy na bębnach pojawi się znak Złotej 7, zmieni on symbole K oraz Q na ekranie wśród Złotych 7mek. Dziki symbol zastąpi każde inne symbole w grze, z wyjątkiem Złotej 7.

Symbole w maszynie do gry

Symbole w tej grze zawierają te najpopularniejsze i najczęstsze w grach hazardowych takie jak arbuzy, śliwki, winogrona, wiśnie, cytryny oraz pomarańcze. Ta gra posiada 5 bębnów oraz 5 wygrywających, wypłacających linii w tej maszynie do gry. Nie jest to zbyt wiele, jednak wciąż powoduje ekscytację, jako że jest to zupełnie zrekompensowane przez wysokie wypłaty oraz wygrywające linie. Pięć winogron lub arbuzów może stworzyć mnożnik na zakładzie na wygrywającej linii dochodzący aż do ponad 500x, a pomarańcze oraz śliwki mogą zapewnić mnożnik aż do ponad 200x. Numerek Złota 7 może pomnożyć wygrane aż do 10,000x razy. Po wygranej, możesz wykorzystać opcję Szansy, gdzie możesz podwoić swoje wygrane, jeśli tylko uda Ci się odgadnąć kolor podanej na ekranie karty.

No comments

Leave a Reply