Mobile

Gods of Giza

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Gods of Giza

Darmowy Automat do Gier Gods of Giza OnlineCzy masz fantazję zagrać na maszynie do gry ze starożytnym motywem? Gods of Giza będzie więc idealną grą dla Ciebie. Będzie ona korzystać z systemu rotacji. Jest to unikalny system, który nazywa się „Rotating Reels”, czyli wirujące bębny. W tej darmowej maszynie do gry, wszystkie z bębnów obracają się w pełnym kącie 360 stopni i wygląda to naprawdę niesamowicie. Obrót jest zatrzymywany co każde 90 stopni, aby ponownie ewaluować wygrane. Kiedy bębny zaczną się obracać, symbole również się zmienią. Ta gra hazardowa posiada 20 wygrywających linii oraz 4 bębny. Jest to wciąż darmowa maszyna do gry online, która nie wymaga od Ciebie ściągania jej na urządzenie.

Darmowy Automat do Gier Gods of Giza Online

 

Symbole w maszynie Gods of Giza zawierając litery, numery oraz starożytnych bogów Egipskich. Bonusowy symbol w tej grze hazardowej będzie korzystać ze znaku „bonus” i jeśli uda Ci się zdobyć trzy lub nawet więcej, wtedy aktywuje on dla Ciebie rundę darmowych obrotów. Za każdy darmowy obrót, jaki uda Ci się zdobyć, bębny faktycznie obrócą się o 90 stopni. Ta darmowa gra hazardowa będzie oceniać każdą nową wygrywającą kombinację co turę. Dzikim znakiem jest wielki robaczek, skarabeusz, i będzie on w stanie zastąpić każdy inny symbol poza bonusowym znakiem. Są tutaj też 4 bębny i 4 rzędy, które sprawią, że będzie to wyglądać jak kwadrat. Są tutaj też zmienne monety, wahające się między 1 centem, a 1 dolarem.

Maksymalnym zakładem w tej maszynie jest 10 monet za linię i właśnie dlatego podczas obrotu, Twój maksymalny zakład będzie mógł wynosić 200$. Zasięg zakładu z pewnością będzie dobry dla tych, którzy lubują się w wysokich stawkach. Będziesz mógł dostać 8 darmowych obrotów i te obroty będą zintegrowane z ustawieniem 4*4. Więc, będziesz mieć aż 32 możliwości aby zdobyć nagrody pieniężne.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!