Mobile

Four Guardians

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Four Guardians

Darmowy Automat do Gier Four Guardians OnlineKiedy losy tego świata zostaną postawione pod znakiem zapytania, będziesz musiał niczym bohater wkroczyć do akcji i uratować go za pomocą dotarcia do legendarnych zwierzęcych obrońców, aby oni mogli przyjść i uratować ludzkość za pomocą swoich wielkich mocy, które posiadają. Motyw tej maszyny do gry bazuje na chińskim folklorze i jest on w pełni o niesamowitości, odwadze i magii. Możesz też cieszyć się nagrodami pieniężnymi.

Darmowy Automat do Gier Four Guardians Online

 

Tło tej maszyny do gry to nienazwana góra i jest to naprawdę fantastyczny i naturalny układ, który nie zawiedzie graczy, wywierając na nich spore wrażenie. Bębny tej gry hazardowej zostały zamknięte w świątyni, która stworzona została ze złota i kości słoniowej i są tutaj też szczegółowe ornamenty po każdej ze stron. Przyciski komend są tutaj schowane w wyskakującym menu i wszystko co musisz zrobić to kliknąć na dyskretny przycisk, jeśli chcesz się do nich dostać.

Four Guardians, maszyna do gry, oferuje graczom 5 bębnów i 20 stałych wygrywających linii. Te wygrywające linie będą pokazywać Ci miejsce, gdzie wygrywająca kombinacja symboli się znajduje, jeśli uda Ci się taką zdobyć. Z menu komend, będziesz w stanie wybrać monety z jakimi chciałbyś rozpocząć rozgrywkę przez kolejną turę. To zależy w zupełności od Ciebie, aby zadecydować jaki zakład chcesz postawić kiedy klikasz już na przycisk, który zacznie obracać bębnami na głównym ekranie, tuż przez rozpoczęciem rozgrywki. Nagrody pieniężne będą bazować na symbolach jakie udało Ci się zdobyć razem z zakładem, jaki postawiłeś. Im więcej postawisz zakładu, tym większe odblokujesz nagrody do wygrania.

No comments

Leave a Reply