Mobile

Forest of Wonders

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Forest of Wonders

Darmowy Automat do Gier Forest of Wonders OnlineMaszyna do gry Forest of Wonder jest grą hazardową od Playtech i zaprasza Cię ona na podróż do tajemniczego lasu, gdzie będziesz mógł zdobyć dawno już zapomniane skarby i poznać przedziwne stworzenia.

Darmowy Automat do Gier Forest of Wonders Online

 

Motywem tej maszyny do gry jest Alicja w Krainie Czarów. Wraz z tą grą hazardową, będziesz mógł zobaczyć postacie pojawiające się w tej historii i będziesz mógł wyzwać je na rozgrywkę w mini-grze. Możesz też obracać bębnami, aż do momentu w którym trafisz na tą najlepszą kombinację, która w niesamowitym tempie zrobi z Ciebie bogatego człowieka.

Cechy gry

Ta maszyna do gry posiada w tle gęsty las, który wypełniony jest ogromnymi, różowymi motylami. Są tutaj efekty światła między drzewami i nadają całemu ekranowi automatu nie tylko sporą dawkę piękna, ale też niezwykłą, magiczną aurę.

Bębny znajdziesz na przedzie ekranu maszyny, podczas gdy dyskretnie umiejscowione przyciski komend będą pod nimi. Kiedy otworzysz tą grę hazardową po raz pierwszy, z pewnością zaimponuje Ci ona i nie będziesz mógł się doczekać, aby rozpocząć już rozgrywkę.

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach i 5 obracających się bębnach. Nagrody pieniężne będą aktywowane za pomocą zdobycia odpowiedniej kombinacji. Możesz zwiększyć ilość pieniędzy jakie możesz wygrać, jeśli zwiększysz poziom zakładu. Jest to możliwe, aby zrobić to manualnie, lub też skorzystać z opcji Bet Max, która ustawi wszystko na maksymalnym poziomie.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry bazują w większości na popularnych postaciach, które znajdziesz w Alicji w Krainie Czarów. Pierwszymi symbolami są wartości kart do gry, czyli As, Król, Dama, Walet oraz 10. Innymi są Biały Królik, Gąsienica, kot z Cheshire oraz Szalony Kapelusznik.

No comments

Leave a Reply