Mobile

Football Evoplay

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Football Evoplay

Darmowy Automat do Gier Football Evoplay OnlineMaszyna do gry Football oferuje tradycyjne podmieniające dzikie znaki wraz z ilością darmowych obrotów oraz mnożnikiem 3x razy. Motyw tej gry to zaproszenie wszystkich graczy maszyn na stadion piłki nożnej, gdzie zobaczą oni mnóstwo fanów. Ta maszyna do gry posiada efekty dźwiękowe i jasne kolory, których możesz spodziewać się po atmosferze sportowej.

Darmowy Automat do Gier Football Evoplay Online

 

W cechach gry maszyny do gry Football powinieneś spodziewać się zobaczyć 5 bębnów, 243 wygrywające linie, możliwość gry na telefonie, bonusowy symbol, dziki znak, grafikę wideo, opcję automatycznej rozgrywki oraz rundy darmowych obrotów.

Cechy gry

Ta maszyna do gry zaprosi gracza w środek stadionu piłki nożnej, gdzie będzie on mógł zobaczyć pewną ilość fanów. Najważniejsze wydarzenia piłkarskie są unikalnymi bonusami na maszynach ponownych obrotów. Gracz powinien obracać danym bębnem w celu skompletowania wygranej po każdym z obrotów. Dodatkowe obroty zostaną wykonane po zapłaceniu opłaty. Wielkość zakładu będzie pokazana u dołu bębnów maszyny.

Ta maszyna do gry zapewne będzie doceniona nawet przez graczy, którzy nie przepadają za sportem, ponieważ posiada ona hojne cechy i bonusy, w których znajdziesz dodatkowe obroty wraz z idealną rozgrywką.

Zdobycie 3 lub więcej bonusowych znaków aktywuje darmowe obroty w ilości aż do 10. Jeśli uda się zdobyć wygraną podczas rundy darmowych obrotów, wtedy zostanie ona pomnożona 3x razy. Zdobycie 3 lub więcej bonusowych symboli podczas rundy darmowych obrotów zapewni Ci 5 dodatkowych rund.

Zakład tej maszyny do gry zaczyna się od 20 aż do 200 monet. Maksymalna wygrana jaką możesz zdobyć w tej grze to 80,000 monet. Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów i 3 rzędy.

Symbole gry

Symbolami w tej maszynie są gwizdek, latarnie, korki, fani, kubki, herb, piłka, oraz puchar świata w piłce nożnej oraz wiele innych.

No comments

Leave a Reply