Mobile

Fiddle Dee Dough

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fiddle Dee Dough

Darmowy Automat do Gier Fiddle Dee Dough OnlineDeweloperzy maszyn do gier są w stanie zdobyć inspirację z niemalże wszystkiego, jednak niektóre z motywów wciąż się powtarzają i jednym z nich jest irlandzki folklor. Fiddle Dee Dough, maszyna do gry, jest grą w której możesz spodziewać się zobaczyć garnce wypełnione złotem, leprikony oraz tęcze.

Darmowy Automat do Gier Fiddle Dee Dough Online

 

Przyciski komend oraz bębny w tej grze hazardowej są wręcz zbyt dyskretne i pozostawiają one graczom wystarczająco dużo miejsca dla admiracji pięknego tła w tej grze. Wielka, wręcz gigantyczna tęcza ułożona jest na błękitnym niebie, które rozpościera się nad prerią, wypełnioną w zupełności koniczynkami z 4 listkami. Jest też również zielony cylinder razem z garncem pełnym złota na samym końcu. Gra ta jest prosta, ale jednocześnie w tym samym czasie posiada intuicyjne zasady. Jest tylko parę przycisków komend, jakie powinieneś znać przed rozpoczęciem rozgrywki na tej maszynie do gry.

Jak grać?

Ta gra posiada 9 wygrywających linii oraz 3 bębny. Za każdym razem kiedy pewna kombinacja symboli w grze pojawi się na wygrywających liniach, które są aktywne, wtedy zdobędziesz swoją nagrodę. To, co musisz zrobić, to zmiana swojego zakładu i kiedy uda Ci się to zrobić, musisz aktywować wybraną ilość wygrywających linii z jaką chcesz rozpocząć rozgrywkę. Każda z wygranych da Ci możliwość rozegrania mini-gry, która może Cię nagrodzić natychmiastowymi nagrodami. Wszystko co musisz robić, to posłuchać się podanej instrukcji i wierzyć swoim wnętrznościom, ponieważ jeśli się pomylisz, przegrasz wszystko.

Jak dużo wygrasz będzie zależeć od tego, jak duży zakład postawiłeś i jakie symbole Ci się udało zdobyć. Możesz też ustawić tryb automatycznej rozgrywki, abyś mógł grać szybciej za pomocą kilku kliknięć.

No comments

Leave a Reply