Mobile

Feline Queen

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Feline Queen

Darmowy Automat do Gier Feline Queen OnlineFeline Queen, maszyna do gry, jest darmowa grą hazardową która oferuje graczom aż 40 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie, gracz będzie musiał spróbować zdobyć różne symbole aby wygrać nagrodę. Ta gra posiada bonusowy znak oraz dziki symbol i posiada ona też bardzo hojną rundę, która oferuje darmowe obroty.

Darmowy Automat do Gier Feline Queen Online

 

Przed rozpoczęciem rozgrywki na tej maszynie do gry, powinieneś zacząć od złożenia wizyty na tabeli wypłat oraz tabeli zasad. Z 40 wygrywającymi liniami, które możesz znaleźć w tej grze, będziesz w stanie zapewne zdobyć bardzo wiele wygrywających kombinacji z pasującymi do siebie symbolami. Kiedy spojrzysz na tabelę wypłat, będziesz w stanie zauważyć i rozpoznać każdą z sekwencji linii.

Zasady w tej grze są proste, więc wszystko co musisz zrobić to dopasować różne symbole do siebie. Każdy z symboli w tej grze wygląda na bardzo zadbany i wypolerowany i posiada on bardzo uroczy połysk. Muzyka w tej maszynie do gry jest dźwiękiem ogólnym.

Jak grać?

Możesz użyć znaków plusa i minusa, które znajdziesz zaraz pod kratką tej maszyny do gry, aby ustalić wygrywające linie, z którymi chciałbyś zagrać. Maksymalna ilość wygrywających linii w rozgrywce wynosi 40. Da Ci to wtedy większą szansę, aby wygrać dużo większe nagrody pieniężne. Królowa kotów będzie Cię wspierać i pomagać Ci w wyborze wielkości i wartości Twojej monety, a liczba ta waha się od 0.01 i idzie aż do 50 za każdy z obrotów. Maszyna do gry oferuje tryb Turbo, automatyczną rozgrywkę oraz konfigurację maksymalnego zakładu. Z trybem Turbo, jesteś w stanie grać szybciej lub wolniej, jak tylko będziesz chciał.

Ta gra posiada dzikie znaki, które mogą zastąpić inne symbole z wyjątkiem bonusowego znaku. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy, cztery lub pięć bonusowych znaków, niezależnie od pozycji na bębnach, dostaniesz wtedy natychmiastową wygraną kredytów.

No comments

Leave a Reply