Mobile

Fei Cui Gong Zhu

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fei Cui Gong Zhu

Darmowy Automat do Gier Fei Cui Gong Zhu OnlineMaszyna do gry Fei Cui Gong Zhu jest dostępna na stronie Playtech i bazuje ona na japońskim motywie. Bębny zostały pokryte przez obrazki, które związane są z japońską kulturą takie jak japońskie kobiety, ogrody, świątynie, litery japońskie, udekorowane wachlarze oraz wazy z dynastii Ming. Są tutaj również imponujące ozdobne nakrycia głowy oraz piękna księżniczka.

Darmowy Automat do Gier Fei Cui Gong Zhu Online

 

Ta maszyna do gry będzie pokazywać wszystko związanego z orientem włączając muzykę która grać będzie w tle. Ten automat do gry posiada 4 progresujące główne nagrody i będą one aktywowane w losowy sposób.

Fei Cui Gong Zhu posiada wszystkie atrakcyjne grafiki, jakie mogą się kojarzyć z Japonią. Tło w tym automacie do gry pokazywać będzie morze wraz z zamgloną Zieloną Górą, która unosić się będzie nad bębnami.

Jak grać?

Jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę, wtedy powinieneś rozpocząć od wyboru jak duży ma być Twój zakład. Będziesz mógł wybierać między 20 wygrywającymi liniami, które znajdziesz na ekranie tej maszyny do gry Będziesz mógł również zadecydować o wartości monety oraz zakładzie za każdą z linii, tak, aby móc stworzyć minimalny ogólny zakład za każdy obrót. Wartość obrotów zaczyna się od 0.01 i może być podniesiony aż do 200 funtów. Ta gra posiada wszystkie dodatkowe opcje, które sprawią, że rozgrywka stanie się łatwiejsza, takie jak opcja automatycznych obrotów, które mogą zapewnić Ci aż do 99 obrotów za jednym razem. Możesz też skorzystać z opcji Bet Max, która ustawi wszystkie opcje zakładu na maksimum.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od japońskiej kobiety, która warta jest aż 10,000 monet. Jest to również dziki znak tej gry. Czerwona świątynia jest bonusowym znakiem. Więcej symboli tego automatu do gry zawiera ornamenty zielonego smoka, czerwony wachlarz, wazę z dynastii Ming oraz kolorowe japońskie znaki.

No comments

Leave a Reply