Mobile

Egypt Gods

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Egypt Gods

Darmowy Automat do Gier Egypt Gods OnlineMaszyna do gry Egypt Gods jest o starożytnych bogach Egiptu, którzy byli połączeniem ludzkich ciał i zwierzęcych głów, jednak te kreatury nie są już wyznawane. Jednakże, kasyna online wciąż pamiętają o tych bogach, a to dlatego, że motyw ten jest bardzo popularny wśród graczy. Ta maszyna do gry zabierze Cię daleko w głąb starożytnego grobu w którym znajdziesz pięknie zaprojektowane symbole, które będą w stanie pokazać swoje sekrety, co może zaprowadzić niejednego do hojnych wypłat wraz ze specjalnym znakiem darmowych obrotów.

Darmowy Automat do Gier Egypt Gods Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów, 3 rzędy i 9 wygrywających linii. Gracz będzie musiał spróbować zdobyć 3 symbole w celu zdobycia wygranej, jednak wysoko opłacane symbole mogą przynieść sobą wygrane już tylko jako 2.

Gracze którzy chcieliby sprawdzić tą maszynę do gry zanim zapłacą swoje pieniądze mogą śmiało skorzystać z darmowej wersji demonstracyjnej, a jeśli chcesz rzucić się od razu na głęboką wodę, minimalny zakład wynosi 0.09 za każdy obrót.

Bębny tej maszyny otoczone są przez pięknie, bogato udekorowany grobowiec, a on z kolei wypełniony jest rzeźbionymi kolumnami, płonącymi pochodniami, hieroglifami i kilkoma statuami stworzonymi z czarnego kamienia, każda z nich strzegąca obu stron. Jeśli tylko będziesz chciał, będziesz mógł wyłączyć dźwięki, albo cieszyć się muzyką akompaniującą obracające się bębny maszyny.

Ta gra hazardowa posiada symbole takie jak Q, J, A, K oraz 10. Reszta symboli bazują na egipskich bogach, znajdziesz tutaj boginię Bastet, podobną do kota; Ra, boga-orła oraz Anubisa z głową szakala. Innymi symbolami są Oko Horusa które jest najwyżej opłacanym symbolem w grze. Największą nagrodą jest mnożnik aż 5000x razy.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!