Mobile

Dragon Slayers

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Dragon Slayers

Darmowy Automat do Gier Dragon Slayers OnlineSmoki są jednymi z najbardziej intrygujących kreatur – możliwe, że właśnie to jest powodem tego, że są one używane bardzo często w różnych platformach darmowych gier hazardowych. Dragon Slayers jest maszyną do gry oferującą 5 bębnów, jednak to nie będzie limitować wygrywających linii w żaden sposób. Znajdziesz tutaj całkowitą ilość aż 1024 dróg do wygranej w tej maszynie; nie musisz więc zapamiętywać, gdzie położone są wygrywające linie.

Wszystko co musisz zrobić, to rozpocząć obracanie bębnami i kiedy symbole się ułożą w wygrywającą kombinację, wypłacą Ci one nagrody. Wydaje się, że to jest trend w grach stworzonych przez deweloperów z Genesis Gaming. Jeśli chodzi o produkcję gier z Genesis, grafiki w ich maszynach do gier są dużo lepsze w takich grach jak Wild Space. Ta gra hazardowa posiada niezwykłe animacje, jednak mogły one być dużo lepsze.

Darmowy Automat do Gier Dragon Slayers Online

 

Poziom skomplikowania w tej grze hazardowej wydaje się być bardzo przyjazny. Jednak będziesz musiał przerzucić się z darmowej rozgrywki na maszynie, na prawdziwą rozgrywkę, aby naprawdę poznać poziom wypłat. Możesz sprawdzić listę w zakładce „Help”, czyli pomoc, aby dowiedzieć się jak wygląda tabela wypłat i wiele innych. Więc jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki jest motyw w tej grze, to w niej – właśnie tak – smoki są tymi złymi.

Musisz stać się w niej pogromcą potężnych smoków i powalić wszystkie z nich. Byłoby miło, gdyby gra zawierała bonusową grę wypełnioną przygodą związaną z motywem maszyny. Niestety, nie ma w niej nic takiego. Bonusowa runda będzie oferować graczom tylko darmowe obroty – których nie będziesz mógł przedłużyć. Może Ci ona dać jednak 15 darmowych obrotów. Jest to całkiem niezła darmowa gra hazardowa – posiada ona mnóstwo akcji. Możesz grać na niej na urządzeniu przenośnym, telefonie lub tablecie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!