Mobile

Doubleup Ducks

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Doubleup Ducks

Darmowy Automat do Gier Doubleup Ducks OnlineDouble Ducks, maszyna do gry, jest grą, która bazuje na motywie wesołego miasteczka i jest to ciężkie, aby ją ominąć. Posiada one przyjemne i słodziutkie ikonki, które są gotowe aby je zdobyć. Wśród symboli, zobaczysz takie rzeczy jak słonie, strzelanie do kaczek, bilety, rybki, balony, puchate małpki, słodkie pandy, urocze hipopotamy, niezwykłe żółwie, niesamowite żyrafy, pluszowe lwy oraz zabawne kaczuszki. Symbole są całkiem jasne i są proste w rozróżnianiu i zauważeniu, nawet jeśli grasz używając mniejszego ekranu lub telefonu.

Darmowy Automat do Gier Doubleup Ducks Online

 

Słoń w tej maszynie do gry nie jest zbyt przytulny. Jednakże, jest on koloru jasnoróżowego i powinieneś trzymać kciuki za to, aby pojawił się właśnie na Twoim ekranie. Powinieneś to zrobić dlatego, że słonik jest tutaj dzikim symbolem tej maszyny do gry i może on zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem strzelania do kaczek. Kiedy uda Ci się obrócić wygrywającą kombinację, kiedy słoń jest na ekranie, wtedy dostaniesz również podwójną wygraną. Strzelanie do kaczek jest w tej grze bonusową ikoną i kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, wtedy zostaniesz nagrodzony darmowymi obrotami. Kiedy uda Ci się zdobyć wygrane z darmowymi obrotami, Twoje zwyciężone pieniądze będą potrojone.

Cechy gry

Ta gra posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Za pomocą tylko kilku i szybkich obrotów, będziesz w stanie rozpieścić siebie długą sesją z maszyną. Jeśli chcesz grać na tej maszynie do gry przez dłuższy czas, wtedy możesz użyć opcji automatycznych obrotów, którą możesz znaleźć dostępną w grze. Możesz wybrać jakikolwiek numer zaczynając od 10, do 20, 50 oraz aż 100. Ta gra znana jest z tego, że uchwyciła zabawę razem ze sprawiedliwym systemem. Będziesz w stanie wyczuć zapach hot dogów, razem z lepką watą cukrową w miarę kręcenia bębnami.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!