Mobile

Cuckoo

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Cuckoo

Darmowy Automat do Gier Cuckoo OnlineMaszyna do gry Cuckoo jest grą hazardową, która napędzana jest przez zakłady na 10 wygrywających liniach i 5 bębnach. Motywem tego automatu do gry jest pomalowana ceramika wraz z oszałamiającą sztuką, a wśród nich znajdziesz jajka, ponieważ gra została wypuszczona na Święta Wielkanocne. Jest to prosta maszyna do gry i oferuje ona bonusową rozgrywkę.

Darmowy Automat do Gier Cuckoo Online

 

Gracz jest w stanie postawić zakład na 10 lub mniej wygrywających liniach za każdy obrót. Zakład może wynosić aż do 10 monet za każdą linię. Wartość zakładu zaczyna się od 0.01 kredytów, jednak Ci, którzy lubią wysokie zakłady mogą postawić aż do 100 kredytów za każdy obrót. Jeśli zmienność tej maszyny do gry została ustawiona na podstawową i nie czujesz, że oferuje Ci ona tą dawkę adrenaliny jakiej oczekiwałeś, powinieneś wypróbować ryzykownej rozgrywki, gdzie będziesz mieć szansę na podwojenie swoich wygranych lub stracenie wszystkiego.

Bonusy i symbole

Ta maszyna do gry oferuje 7 symboli i wśród nich znajdziesz znaki z kart do gry od J do A, a wysoko opłacanymi symbolami są pomalowane jajka. Im dłużej będziesz prowadzić rozgrywkę, tym bliżej będziesz zdobycia nagrody około 1500 monet. Jajka mogą zapewnić nagrodę wynoszącą ponad 50,000 monet za każdą linię. Jednakże, będziesz potrzebować 3 z tych symboli w celu zdobycia tej nagrody, a wygrywająca kombinacja powinna zaczynać się na położonym najbardziej na lewo bębnie. Trzy regularne symbole w tej maszynie do gry mogą zostać pomieszane za około 500 monet za każdą linię.

Ta darmowa gra hazardowa nie oferuje dzikich znaków, jednak są tutaj bonusowe symbole które znajdą swoje miejsce podczas rozgrywki i działają one jak brama do bonusowej gry zegarowej.

No comments

Leave a Reply