Mobile

Crazy Grizzly Attack

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Crazy Grizzly Attack

Darmowy Automat do Gier Crazy Grizzly Attack OnlineJeśli zdecydujesz się na wizytę w lesie właśnie dzisiaj, możesz trafić na wielką niespodziankę. Nawet jeśli w pewnym momencie staniesz się ofiarą ataku niedźwiedzia grizzly, będziesz również w stanie zdobyć główną nagrodę wynoszącą aż 2,500x razy Twojego zakładu. Tło tej maszyny do gry pokazywać będzie głęboki i ciemny las, zobaczysz też tutaj mamę niedźwiedź, która czekać będzie na zimę, aby zapaść w swój głęboki sen. Jednakże, jest ona dość podirytowana i wychodzi na to, że znalazła się jakaś osoba, która obudziła ją z jej drzemki.

Darmowy Automat do Gier Crazy Grizzly Attack Online

 

Bębny zostały stworzone w taki sposób, aby emulować spadające kamienie i znajdziesz tutaj przeróżne unikalne symbole, które pokazywać będą między innymi ikony z kard to gry takie jak A, K, Q, J, 10 oraz 9. Zobaczysz też tutaj wielki odcisk łapy, smaczne grzybki oraz przepyszne ryby.

Aby wygrać w tej maszynie do gry, będziesz musiał trafić na pasujące do siebie ikony. Największa nagroda, jaką można tutaj zdobyć, wynosi mnożnik aż 5000x razy. Przed rozpoczęciem obrotów, powinieneś zacząć od postawienia takiego zakładu z jakim chcesz grać. Minimalny zakład w tej grze hazardowej wynosi 0.10 kredytów, a stawiać go będziesz na 5 stałych wygrywających liniach. Jeśli jesteś już gotowy, możesz podnieść swój zakład aż do 20.00 monet. Jeśli zdecydujesz się jednak na darmową wersję demonstracyjną, nie powinieneś spodziewać się nagród zawierających prawdziwe pieniądze.

Specjalne cechy gry

Podczas rozgrywki nie powinieneś spodziewać się zobaczyć obracających się bębnów, bonusowych rund lub darmowych obrotów. Specjalne symbole, jakie pojawią się w tej maszynie do gry to rozwijające się dzikie znaki, które pojawiać się będą na bębnach w celu wypełnienia dziury, aby stworzyć wygrywającą kombinację.

No comments

Leave a Reply