Mobile

Chunjie

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Chunjie

Darmowy Automat do Gier Chunjie OnlineChunjie jest wideo maszyną do gry oferującą 30 wygrywających linii i 5 bębnów. Chunjie oznacza Chiński Nowy Rok i jest to coś, co gracze celebrują za każdym razem kiedy obrócą bębnami. Wszystko będzie dziać się z wysoką zmiennością oraz masywnymi dzikimi mnożnikami i darmowymi obrotami.

Darmowy Automat do Gier Chunjie Online

 

Maszyna do gry Chunjie może zostać rozpoczęta od 10 monet za każdą wygrywającą linię i ich wartość zaczyna się od 0.01 aż do 1 kredytu za każdą. Oprócz możliwości wykorzystania opcji Turbo, gracze mogą zdobyć jeszcze więcej w opcjonalnej mini grze ryzyka. Bazuje ona na kartach do gry, co pozwoli Ci podwoić wygrane aż do 10x w jednym rzędzie.

Bonusy i symbole

Darmowa maszyna do gry Chunjie może zaoferować około 4 rzędów wartościowych symboli i są one wysoko opłacanymi znakami kart oraz wysokiej wartości chińskie symbole wśród których znajdziesz złote samorodki, klementynki, rybkę koi, szczęśliwe monety oraz petardy.

Dziki symbol, jeśli chodzi o połączenie, będzie mógł zastąpić lub zamienić bonusowe. Za 2 aż do 5 na aktywnej wygrywającej linii będziesz mógł wygrać zaczynając od 8 aż do 888 monet. Jednakże, jest to nic w porównaniu do losowego dzikiego mnożnika, który będzie dostarczać różne dzikie symbole. Każda wygrywająca kombinacja która zawierać będzie w sobie dziką ikonę, będzie pomnożona przez 2x razy, 3x razy, 8x razy, 18x razy oraz 88x razy.

Bonusowy znak smoka jest kolejnym ze specjalnych symboli i może on być wartościowy jako kolejny odpowiednik. Jego cena wynosi aż 7,144 monet i jest on kluczem do bonusów darmowych obrotów. Będziesz musiał zdobyć trzy lub więcej z tych bonusowych znaków, aby dobrać się do wygranej.

No comments

Leave a Reply