Mobile

Cats Gone Wild

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Cats Gone Wild

Darmowy Automat do Gier Cats Gone Wild OnlineMaszyna do gry Cats Gone Wild jest grą hazardową która bazuje na klasycznym układzie maszyn i wypełniona jest niesamowitymi kotami, które ubrane zostały w ciuchy z lat 70. Tło tej gry hazardowej wygląda całkiem dyskretnie, podczas gry symbole na bębnach są całkiem nietypowe.

Darmowy Automat do Gier Cats Gone Wild Online

 

Ta darmowa gra została zaprojektowana tak, aby wyglądała tak samo dobrze jakby była starą maszyną do gry i posiada ona wystający przycisk komend pod ekranem gry. Bębny zostały ustawione z czarnym tłem i pomaga to kotom, które żyją na bębnach lepiej się wybić na ekranie.

Sama w sobie maszyna do gry bazuje na podstawowych grafikach, jednak znajdziesz też tutaj całkiem niezłe animacje, które zostały dorzucone do rozgrywki.

Maszyna do gry posiada 5 bębnów oraz 5 stałych wygrywających linii. Wygrywające linie są miejscem, gdzie powinny tworzyć się wygrywające kombinacje w rozgrywce i gdzie powinny lądować, aby mogły aktywować one nagrody pieniężne. Wygrywające linie nie mogą zostać zmienione, jednak całkowity zakład może zostać zredukowany lub zwiększony, w zależności od tego, jak dużo gracz chciałby postawić.

Symbole gry

Są tutaj różne nagrody pieniężne, które dostępne są w tej maszynie do gry i wszystkie z nich zależą od wielkości zakładu, oraz symboli, które zostały użyte w kombinacji. Ta gra hazardowa pasuje na nigdy nie kończącej się disco imprezie z odpowiednimi rekwizytami znajdującymi się na bębnach. Symbole w tej maszynie do gry to między innymi buty na wysokim obcasie, kolorowe kulki oraz okulary przeciwsłoneczne. Symbole tańczącego kota użyte zostały aby nadrobić pozostałe symbole w menu i będziesz mógł cieszyć się ich gigantycznymi skrzydłami oraz błyszczącymi strojami. Będziesz mógł wygrać tutaj aż do 80 kredytów jeśli uda Ci się zdobyć kilka z nich.

No comments

Leave a Reply