Mobile

Candy Kingdom

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Candy Kingdom

Darmowy Automat do Gier Candy Kingdom OnlineCandy Kingdom, maszyna do gry, bazuje na układzie 5×5. Posiada ona w sobie słodycze, kolorowe i proste symbole, które sprawiają, że ta gra hazardowa posiada uroczą atmosferę wraz z piankową, delikatną estetyką.

Darmowy Automat do Gier Candy Kingdom Online

 

Ta gra hazardowa posiada dwa różne progresujące główne nagrody i można je zdobyć za pomocą zdobywania i grania unikalnych, ekscytujących bonusowych mini-gier.

Jak wygrać?

Ta maszyna do gry jest niejako inna od reszty maszyn, na jakich grałeś wcześniej. Wraz z tą grą hazardową, nie powinieneś układać symboli na wygrywających liniach, ale znaleźć odpowiednią kombinację symboli w różnych wzorach. Symbole które dotykają się kątami jeden z drugim, nie będą one tworzyć ze sobą ważnych sekwencji.

Kiedy trzy ikony dopasują się do siebie na ekranie gry, wtedy gracze będą mogli odebrać swoją wygraną. Jeśli jest też jakikolwiek inny, pasujący symbol który pojawi się na ekranie, wtedy wygrana wartość zostanie dodana do niej. Przykładem może być moment w którym zdobędziesz trzy słodycze w kształcie serca, wtedy wygrasz 40 całkowicie, jeśli jednak są cztery z nich, wtedy zdobędziesz 80 całkowitego zakładu, a jeśli uda Ci się zdobyć aż 5 z nich, wtedy Twój zakład zostanie przemnożony przez 120x razy.

Kiedy uda Ci się wygrać, wtedy wartość wygranej zostanie zaktualizowana automatycznie w celu odpowiadania na zakład, który postawiłeś.

Specjalne cechy

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, nigdy nie poczujesz się zawiedzony wszystkimi z dodatkowych bonusów tej gry hazardowej, którymi możesz się cieszyć. Z każdą wygraną jaką uda Ci się stworzyć, wygrywające symbole będą znikać, co pozwoli nowym znakom pojawić się na ich miejscu. To zwiększy wtedy wartość mnożnika na bębnach i każda z kolejnych wygranych będzie dawać większe nagrody, aż do 5x normalnej wartości.

No comments

Leave a Reply