Mobile

Black Diamond

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Black Diamond

Darmowy Automat do Gier Black Diamond OnlineBlack Diamond jest bardzo jasną i świeżą maszyną do gry. Wypolerowana metalowa ramka gry z bardzo detaliczną pracą światła na kryształach wygląda bardzo dobrze i sprawia to, że symbole w grze wyglądają dużo bardziej profesjonalne. Ta maszyna do gry posiada 3 rzędy, 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Runda darmowych obrotów w tej grze może zostać aktywowana ponownie razem z losowym bonusem gry. Główną atrakcją na tej maszynie do gry jest bardzo płynna rozgrywka z szansą na kumulację bardzo rozsądnych wygranych. Ta gra może również zostać ustawiona na automatyczną rozgrywkę aby jeszcze bardziej się nią nacieszyć.

Darmowy Automat do Gier Black Diamond Online

 

Tło tej maszyny do gry na bębnach posiada góry, które wyglądają bardzo przemysłowo i elegancko. Symbole w tej grze na czarnym tle działają bardzo dobrze w celu aby ująć odblask światła na Twoim telefonie lub na ekranie Twojego komputera. Kryształy w tej maszynie do gry można zobaczyć w wielu przeróżnych kolorach, a w tym znajdziesz szmaragd oraz rubin. Ta gra posiada również pomarańczowe tła, spore sztabki złota oraz piękny, dziki czarny diament, razem z niebieskim tłem. Możesz też znaleźć podstawowe symbole z błyszczącymi lub rosnącymi klejnotami, kiedy tylko trafisz na wygrywającą kombinację. Ta gra również oferuje okazjonalne losowe bonusy z opcją rund darmowych obrotów.

Żółty klejnot w tej maszynie do gry jest najwyżej płatnym symbolem i kiedy Ty jako gracz dobędziesz pięć z nich, dostaniesz aż 6000 monet. Dziki znak w tej grze hazardowej nie posiada żadnej nagrody, która została do niego przypisana, jednak jeśli uda Ci się zdobyć pięć z nich, wciąż dostaniesz 6000 monet, tak samo jak za żółty klejnot. Innymi dwoma specjalnymi symbolami są symbole bonusowe, jeden z nich jest czerwonym klejnotem z nazwą „Scatter” na nim, a drugi bonusowy symbol obrazuje 3 złote cegiełki.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!