Mobile

Beowulf Pragmatic Play

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Beowulf Pragmatic Play

Darmowy Automat do Gier Beowulf Pragmatic Play OnlineBeowulf jest potężną grą z 25 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami. Posiada ona świetny, epicki motyw oraz kilka znakomitych bonusów, w tym atak bonusowy Grendela, który aktywowany jest losowo i da Ci on ponowny obrót za każdego potwora jakiego będziesz w stanie pokonać. Symbole mogą zamienić się w dzikie znaki jeśli ponownie obrócisz bębnami. Możesz znaleźć rundę darmowych obrotów, kiedy znajdziesz przetrzymanie na bębnach i możesz wtedy zabić smoka w obiecujący sposób. Kiedy to zrobisz, możesz zyskać aż do 3 rund darmowych obrotów.

Darmowy Automat do Gier Beowulf Pragmatic Play Online

 

Ta gra darmowa bazuje na epickim poemacie, która posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest ona zilustrowana bardzo obficie z bardzo przygodowym motywem. Posiada ona wystarczającą ilość bonusów, a w tym znajdziesz zablokowane i lepkie dzikie znaki, wielkie mnożniki z darmowymi obrotami. Zakład może wahać się zaczynając od 30p aż do 300 za każdy z obrotów.

Ta gra usytuowana jest w Skandynawii, gdzie znany średniowieczny poemat opisuje opowieść o Beowulfie oraz o epickich bitwach jakie odbył on z potworem Grendelem. Wersja maszyny do gry wbija bohatera w inną konfrontację, abyś Ty jako gracz mógł wygrać.

Podczas rozgrywki, musisz poszukiwać na bębnach bonusowego ataku Grendela, który aktywowany jest losowo. Jeśli uda Ci się go aktywować, potworna kreatura pojawi się wtedy na piątym bębnie. Beowulf wtedy zacznie ruszać się od jednej strony do drugiej, w celu zabicia potwornego Grendela. Każdy z obrotów rozdawany jest za każdego zabitego potwora. Drugim wielkim bonusem gry jest runda darmowych obrotów i jest ona aktywowana jeśli 3 lub nawet więcej bonusowych symboli zostanie znalezionych na bębnach. Symbolem tym jest groteskowa matka Grendela.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!