Mobile

Attack of the Zombies

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Attack of the Zombies

Darmowy Automat do Gier Attack of the Zombies OnlineZombie są czymś, czego każdy chociaż odrobinę jest ciekawy. Są one jednym z motywów, który rzadko kiedy łączony jest z darmowymi maszynami do gry. Genesis Gaming wpadło na ten niezwykły pomysł stworzenia motywu bazującego na zombie, który posiada zabawę, przygodę i całkiem niezłe wypłaty. Patrząc na maszynę, ta gra hazardowa posiada 5 bębnów i 50 wygrywających linii.

Grafika tej gry wygląda na całkiem interesującą. Zamiast tworzenia makabrycznej, strasznej atmosfery, deweloperzy podtrzymali raczej całkiem zabawną atmosferę. Tak, znajdziesz w tej grze upiorny cmentarz w tle, są tutaj też krypty oraz fioletowe słońce. Jednak każdy z nich został stworzony w stylu kreskówkowym i ostatecznym rezultatem jest naprawdę zabawna maszyna do gry, która posiada całkiem interesujące dodatkowe cechy z motywem zombie.

Darmowy Automat do Gier Attack of the Zombies Online

 

Znajdziesz w tej darmowej grze hazardowej cztery łowczynie zombie i każda z nich posiada podobne wartości. Te cztery łowczynie zombie są tutaj, aby upolować sześciu zombie w gęstym lesie. Zgadnij, co w tej maszynie jest dzikim znakiem? Tak, to właśnie jest mózg! Tak, jest to w pewnym sensie pokolorowany na pomarańczowo mózg, który został tak pokolorowany, aby wyglądać na dużo smaczniejszy dla grasujących na maszynie zombie.

Porozmawiajmy o zabawniejszej stronie maszyny – bonusach. Jest tutaj jeden całkiem interesujący bonus w tej grze hazardowej, który nazwany jest rundą antidotum darmowych obrotów. Symbol antidotum musi wylecieć na bębnie numer trzy. Jednak przed tym wszystkie z czterech łowczyń zombie staną się zombie. Po tym, jak uda Ci się trafić na symbol antidotum, jedna z łowczyń z powrotem stanie się normalna, a później zamieni się ona w dziki symbol i będzie mogła zamieniać wszystkie z innych symboli. Wtedy właśnie zacznie się runda darmowych obrotów. Jest to całkiem fajne. Ogólnie, ta maszyna do gry jest wystarczająco straszna i wystarczająco nagradzająca dla wszystkich, który uwielbiają zombie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!