Mobile

Asteroids

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Asteroids

Darmowy Automat do Gier Asteroids OnlineAsteroids, maszyna do gry, jest grą która zabierze Cię w przestrzeń kosmiczną, w szczególności, jeśli będziesz tego potrzebować. Ta gra jest przeróbką klasycznej gry z lat 80., która nazywa się Asteroids i jest z platformy do gry Atari. Gra ta jest kultową grą arkadową, a teraz możesz znaleźć ją w świecie maszyn do gry.

Darmowy Automat do Gier Asteroids Online

 

Bębny tej maszyny do gry są nieparzyste i oferują one bardzo retro wygląd, jakiego gracz może spodziewać się od takiej gry. Symbole w tej grze hazardowej to między innymi statek kosmiczny oraz ikonki, które znajdziesz w starej grze, które zobaczysz w tle tej maszyny do gry, podczas gdy bębny oraz przyciski kontroli nad grą są na przedzie ekranu gry i są one nowoczesne. Jest spory kontrast pomiędzy współczesnymi elementami asteroid. Gra ta oferuje więcej niż 720 dróg do wygranej. Aby rozpocząć rozgrywkę, musisz zacząć z wyborem ustawienia wartości Twojego zakładu, a później obrócić bębnami manualnie za pomocą przycisku. Możesz też ustawić tryb automatycznej rozgrywki, dzięki czego gra będzie obracać bębnami sama przez jakiś czas.

Specjalne cechy maszyny

Bonusy w tej grze są bardzo proste. Dziki znak może zastąpić inne symbole w grze z każdego miejsca na bębnach. Kiedy uda Ci się zdobyć dziki znak, który pomoże Ci stworzyć wygrywającą kombinację, przylepi się on wtedy do swojej pozycji i może pomóc Ci on wygrać darmowy ponowny obrót. Musisz szukać na bębnach maszyny symbolu planety, ponieważ powinna Ci ona pomóc obronić się przez najeźdźcami z kosmosu. Bonusowy symbol w tej grze hazardowej nagradza Cię jako gracza aż 30 darmowymi obrotami, które aktywują się razem z przeróżnymi mnożnikami. Jeśli uda Ci się dobrze rozegrać rundę, wtedy będziesz w stanie dostać mnożnik x10 swojego zakładu.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!