Mobile

Aquarium

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Aquarium

Darmowy Automat do Gier Aquarium OnlineMaszyna do gry Aquarium jest wideo grą hazardową z podwodnym motywem i 5 bębnami. Ta HD kasyno gra oferuje 20 wygrywających linii, a także posiada dwie bonusowe gry. Ten automat do gry zawiera również niesamowitą główną nagrodę wynoszącą aż 2000 kredytów. Bazuje ona na ustawieniu 5×3, które znajdziesz na błyszczącej wodzie, trawie i kamyczkach.

Darmowy Automat do Gier Aquarium Online

 

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mógł zdecydować się na rozgrywkę z 1, 5, 10 lub 25 wygrywającymi liniami. Wartość zakładu w monetach zaczyna się od 0.01 aż do 1 kredytu. Maksymalny zakład w tej grze hazardowej wynosi więc 25 kredytów. Panel kontrolny tej gry znajdziesz u dołu jej ekranu, gdzie zobaczysz też funkcję automatycznej rozgrywki, którą będziesz mógł aktywować. Możesz też kliknąć na przycisk otwierający tabelę wypłat w razie, gdybyś chciał zapoznać się ze wszystkimi wypłatami, oraz ich połączenia z każdą kombinacją dostępną na bębnach. Kiedy zdecydujesz się na spojrzenie na tabelę wypłat, zobaczysz niezwykłą kolorową rybkę, która będzie pływać od prawej do lewej, machając swoimi płetwami w wodzie.

Celem w tej maszynie do gry jest zdobycie 3, 4 lub 5 identycznych symbolów pod rząd. Wygrane mogą być formowane zaczynając od lewej strony aż do prawej, których początek będzie na bębnie wysuniętym najbardziej w lewo, wypłacana będzie też największa wygrana z każdej wygrywającej linii.

Symbole gry

Ikony które znajdziesz na bębnach tej maszyny do gry posiadają podmorski motyw, a wśród nich zobaczysz żółte kwiaty, rozgwiazdy, koniki morskie, a także perły. Innymi są niebieska ryba z szerokimi płetwami, różowe muszelki, czarną rybkę, czerwoną roślinę i niebieską rybkę. Najlepsze ikony zapewnią Ci największe wygrane wtedy, kiedy Twój zakład będzie na najwyższym poziomie. Najwyżej opłacanym znakiem jest symbol rozgwiazdy, który wypłacać będzie aż 2,000 monet, jeśli uda Ci się trafić na 5.

No comments

Leave a Reply