Mobile

Age of Gods Prince of Olympus

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Age of Gods Prince of Olympus

Darmowy Automat do Gier Age of Gods Prince of Olympus OnlineTeraz jest czas na to, aby wypróbować tą maszynę do gry, stworzoną przez Playtech, która bazuje na mitologii prosto ze starożytnej Grecji. Ten automat do gry oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to gra hazardowa, której poziom jest wyższy od innych jeśli chodzi o rozszerzające się dzikie znaki, potrajanie wartości wygranych, a także rundy darmowych obrotów. Specjalna, bonusowa mini-gra poboczna dawać będzie szansę graczom na rozgrywkę, w której zmierzą się z okrutnym potworem morskim.

Darmowy Automat do Gier Age of Gods Prince of Olympus Online

 

Legenda Herkulesa jest jedną z najlepszych i najlepiej znanych opowieści w mitologii starożytnej Grecji. Ten uwielbiany grecki heros jest też synem samego Zeusa. Posiada on ponadludzką siłę i wziął udział w niezwykłej przygodzie, która nazywa się Dwanaście Prac Herkulesa. Wśród nich znajdziesz pokonanie potwornego lwa, zjadające ludzi ptaki i dziewięciogłową kreaturę. Wybrał się on też, aby złapać trzygłowego psa, Cerbera, kreteńskiego byka, erymantejskiego dzika, a także spotkał Artemis.

Symbole gry

Tło w tej maszynie do gry jest zakryte przez znak firmowy czyli skórę zabitego lwa oraz niesamowitą zbroję z czystego złota. Grafiki w tej grze hazardowej pokazują sobą najwyższą jakość i klasę, wszystkie z nich są w dwuwymiarowych ilustracjach, które reprezentować będą ikony i symbole znalezione w historii pokazanej w tym automacie do gry. Są to kolczasta maczuga, złote jabłko, wzmacniający pas oraz trzygłowy pies zwany Cerber oraz dziewięciogłowa bestia zwana Hydrą.

Specjalne cechy gry

Ta maszyna do gry posiada różne bonusowe rundy takie jak siła Herkulesa, która aktywowana jest za pomocą symbolu Herkulesa który znajdziesz na konkretnych bębnach, darmowe obroty, które również aktywowane są za pomocą symbolu głównego herosa, które oferują 10 darmowych obrotów i mnożnik 3x razy. Bonus Hydry jest mini-grą bonusową, która aktywowana jest przez symbol tej bestii.

No comments

Leave a Reply