Mobile

99 Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

99 Time

Darmowy Automat do Gier 99 Time OnlineWiększość z ludzi lubi zjeść sobie smacznego rożka z lodami, kiedy odpoczywają na pięknej plaży podczas gorącego dnia wakacji. Nic nie jest w stanie pobić tego przesłodkiego i świeżego smaku, w szczególności jeśli jest to smak 99 Flake. Jest to smak mieszanki lodów razem z płatkami Cadbury. Te sławne lody są tutaj motywem tej maszyny do gry.

Darmowy Automat do Gier 99 Time Online

 

99 Time jest o zabieraniu swoich graczy na spacer na wirtualną plażę przez swoje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

99 Time przyniesie dla Ciebie idealny dzień, który będzie dziać się niedaleko pięknego morza. Słońce będzie oświetlać wszystko swoim blaskiem, woda będzie niesamowita, a diabelski młyn będzie wolno obracać się w jakimś dystansie. Bębny zostały otoczone przez przyciski komend, jednak wyglądają one całkiem dyskretnie i są one gotowe aby pomóc Ci w dostosowaniu pożądanych ustawień jak tylko chcesz i również aby sprawić, że rozpoczęcie rozgrywki będzie dużo łatwiejsze dla Ciebie.

Ta gra wygląda niezwykle dynamicznie i kolorowo, jednak w atmosferze podobnej do kreskówkowej. Maszyna ta wygląda przyjemnie dla oka, a lokalny sprzedawca lodów posiada niezliczoną ilość wyborów produktów, które chciałby Ci zaoferować.

Symbole gry

Ta gra hazardowa bazuje na normalnych zasadach i znajdziesz tutaj przyciski w kształcie strzałek, które dostępne są na menu komend gry i pomogą Ci one dostosować Twój wymarzony, wybrany zakład jaki chcesz podstawić. Symbolami w tej maszynie do gry są lody. Jest tutaj waniliowy oraz klasyczny czekoladowy w przeróżnych kolorowych smakach. Samochód z lodami w tej grze działa jako dziki znak i jest on w stanie zastąpić inne symbole w tej grze, aby pomóc Ci stworzyć wygrywającą kombinację, która zapewni Ci wygraną sięgającą aż do 10,000x razy.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!