Mobile

Tycoons

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Tycoons

Darmowa Mazsyna Do Gier Tycoons OnlineMarzysz o byciu bogatym i staniem się jednym ze światowej elity? Z grą Tycoons od Betsoft masz szanse na wygranie jackpota, który uczyni Cię jednym z bogaczy oraz na mały pokaz tego, jak wygląda życie elit.

Ten 5 bębnowy automat z 30 liniami wypłaty to jeden wielki żart odnośnie światowych bogaczy, stąd też ikonki w kasyno grze hazardowej stanowią nie tylko symbole ogromnego bogactwa jak szampany, książeczki czekowe, stosy złota, pliki banknotów, czy też sportowe auta, ale również karykatury potentatów, łącznie z programistami, Arabami ociekającymi ropą naftową, czy bywalczyniami salonów. Cała ta kawalkada została umieszczona na tle wspaniałej rezydencji z zaparkowanymi naprzeciw sportowymi autami.

Darmowa Mazsyna Do Gier Tycoons Online

 

Gra posiada takie opcje jak darmowe zakręcenia, bonus „Instant Credit Pick Me” oraz runda pokera. Wszystko to wystarczy, aby zaświeciły Ci się w oczach symbole dolara! Zwykle potentaci grają ze światem, jednak w tej grze, Ty zagrasz z nimi. Kiedy tylko ustawisz zakład w przedziale od 0.1 do 75 dolarów, zakręć bębnami i korzystaj z bonusów tej mazsyny.

Pierwszym z bonusów są darmowe zakręcenia, które zostają aktywowane w przypadku trafienia symbolu Potentata z ‘fs’ w rogu, które przynoszą korzyść nie tylko z podwójnych wygranych, ale również z powiększonego 2,3 lub 4 bębna. W przypadku trafienia symboli książeczki czekowej, złota oraz pliku banknotów, aktywowana jest opcja „Instant Credit Pick Me”, podczas której można wygrać losowe bonusy. Z kolei trafienie 3 lub więcej symboli talii kart rozpoczyna pokera z 4 potentatami. Wytypuj zwycięzcę i wygraj dużą nagrodę!

 

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!