Mobile

Tropical Holiday

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Tropical Holiday

Darmowa Gra Slotowa Tropical Holiday OnlineDo symboli w grze należą: leżak, koktajle (niektóre w szklankach, inne w kokosach), hawajska tancerka oraz bar.

Aby rozpocząć grę należy określić liczbę żetonów (do 5 na linię) oraz ich wartość (1-25c), co daje 25c-31.25$ za spin. Dostępna jest także opcja auto play.

Darmowa Gra Slotowa Tropical Holiday Online

Symbolem o najwyższej wartości jest leżak, za którego 5 podobizn gracz otrzymuje 1000 żetonów, a za 4 – 150 żetonów. Tancerka hula oraz barman nagradzają kolejno 500 i 300 żetonami za 5 symboli każdego z nich. Drinki to symbole o mniejszych wartościach.

Gra posiada dwa symbole bonusowe. Pierwszym jest sprzęt do nurkowania z napisem ‘bonus’, który aktywuje rundę bonusową, a drugi to zamknięty małż, którego 3 symbole rozpoczynają rundę darmowych spinów. Trafienie 5 rodzajów koktajli aktywuje progresywną grę bonusową, podczas której gracz wybiera 1 z 5 koktajli i odkrywa nagrodę w postaci kilku dolarów lub progresywnego jackpota.

Runda bonusowa to pick em, podczas której ekran zapełnia się wodą, a na dnie pojawiają się skrzynie oraz beczki. Zadaniem gracza jest wybór jednej z nich i odkrycie nagrody. Gracz kontynuuje wybieranie do momentu, aż odkryje w jednej z nich ośmiornicę, która kończy rundę.

Podczas rundy darmowych spinów gracz ma zadanie wybrać małża i odkryć liczbę darmowych spinów. Wówczas gra ulega przyspieszeniu, a wszystkie wygrane mnożone są x2.

No comments

Leave a Reply