Mobile

Scandinavian Babes

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Scandinavian Babes

Darmowa Gra Slotowa Scandinavian Babes OnlineAutomat posiada 5 bębnów oraz 15 linii wypłat. Głównymi symbolami są dziewczyny – dwie blondynki, dwie brunetki i rudowłosa, a pozostałe symbole to figury karciane.

Pierwszą z opcji specjalnych w grze jest runda pick em, podczas której gracz wybiera jedną z 3 tancerek. Kolejną opcją jest runda darmowych spinów, w której pierwszy i ostatni bęben są Wild stanowiąc okazję do zdobycia dużych wygranych.

Darmowa Gra Slotowa Scandinavian Babes Online

Aby rozpocząć grę należy określić liczbę linii wypłat oraz liczbę i wartość żetonów na linię. Można wybrać 1 żeton na linię o wartości 1c, co daje 15c za spin, albo 5 żetonów na linię o wartości 25c, co daje 18.75$ za spin. Dostępna jest również opcja auto play oraz gamble.

Najwyżej płatnym symbolem jest brunetka, za której 5 podobizn gracz otrzymuje 2500 żetonów, a za 4 – 500. Mniejsze wygrane to reszta dziewczyn oraz figury karciane.

Symbolem Wild jest inna brunetka, która zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu bonusowego. Rząd symboli Wild na 1 i 5 bębnie aktywuje rundę darmowych spinów, podczas której symbole Wild zostają zablokowane na bębnach.

Trafienie 3 symboli bonusa aktywuje rundę pick em, podczas której gracz wybiera jedną z 3 atrakcyjnych tancerek.

No comments

Leave a Reply