Mobile

Playboy

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Playboy

Darmowa Gra Slotowa Playboy OnlineKażdy, kto zna markę Playboy będzie wiedział czego spodziewać się po tym 5-bębnowym automatu – zachęcających kobiet oraz całej luksusowej oprawy. Do symboli należą figury karciane od 10 do asa oraz szklanka whisky, Rolex, stos żetonów do gry, zapalniczka Playboya, pary na motorze i jachcie.

Aby dostać zaproszenie do klubu Playboya należy najpierw trafić co najmniej 3 symbole scatter, jakimi są magazyny Playboy. Podczas pierwszego wejścia do klubu Playboya gracz będzie mógł wybrać tylko jedną dziewczynę, jednak w miarę grania otrzyma więcej przywilejów i będzie mógł wybierać spośród następujących 4 kobiet:

Darmowa Gra Slotowa Playboy Online

Kimi – dostępna jest przy pierwszej wizycie w klubie Playboya i nagradza 10 darmowymi spinami z mnożnikiem 5x.

Sofia – dostępna po aktywowaniu 5 bonusowych rund. Nagradza 15 darmowymi spinami i opcją Running Wild, kiedy to symbole Wild podczas każdego spinu pojawiają się w stosach na dowolnych bębnach.

Ashley – dostępna jest przy 10 wizycie na poziomie bonusowym. Nagradza 20 darmowymi spinami z opcją kaskadowych bębnów, które będą eliminowały wygrywające symbole, a na ich miejsce będą spadały nowe tworząc nowe kombinacje z mnożnikiem w postaci 5x.

Jillian – dostępna po 15 wizycie w klubie Playboya. Nagradza 25 darmowymi spinami z opcją Wild Night, która zamienia wszystkie bębny w Wild dając wiele szans na wygranie dużych nagród.

No comments

Leave a Reply