Mobile

Masques Of San Marco

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Masques Of San Marco

Darmowa Gra Slotowa Masques Of San Marco OnlineTematyką tego 5-bębnowego automatu z 40 liniami jest karnawał, podczas którego w Wenecji, na Placu Świętego Marka odbywa się bal maskowy.

Tłem gry jest Wenecja nocą z barokowymi kamienicami i gondolami. Do symboli należą 4 postacie w karnawałowych maskach oraz słońce, księżyc i gwiazdy. Symbolem Wild jest ikonka z napisem „wild”, która zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem maski będącej symbolem scatter.

Darmowa Gra Slotowa Masques Of San Marco Online

Gra posiada opcję Free Fall, która aktywowana jest dowolną wygrywającą kombinacją zarówno w grze podstawowej, jak i podczas darmowych spinów. Opcja ta polega na zastępowaniu pustych miejsc na bębnach spadającymi symbolami, co tworzy nowe wygrywające kombinacje. Free Fall aktywna jest do momentu wyczerpania się wygrywających kombinacji.

Trafienie na 1,2 i 3 bębnie symbolu bonusowego aktywuje 6 darmowych spinów, które mogą zostać ponownie wywołane (do maks. 300) przez symbol bonusowy. Podczas darmowych spinów dodanych zostaje jeszcze 20 aktywnych linii, co łącznie daje 60.

Wartość żetonów wynosi 1-50 żetonów, co maksymalnie daje 2000 żetonów za spin.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!